www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

15 grade!


Guest kandora

Recommended Posts

Guest kandora

nu aveti nici un drept sa vorbiti asa despre niste oameni care muncesc, care nu stau pe forum ca altii!!!

nu i-ati vazut la repetitii, nu i-ati vazut in cate secunde pot invata o piesa numai uitandu-se sau ascultand, sunteti niste oameni care, fiindca nu au ajuns ei acolo, cobesc si se considera mai buni. Cand veti ajunge acolo atunci sa vedem ce or spune altii despre voi.

cat despre viitoarele voastre comentarii rautacioase la adresa mea, nu am decat un raspuns : cand munca voastra va fi barfita si denigrata, atunci veti intelege cat de greu e sa fii sustinut in tara asta ca sa ajungi undeva.

spor la barfa multa!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

nu aveti nici un drept sa vorbiti asa despre niste oameni care muncesc, care nu stau pe forum ca altii!!!

nu i-ati vazut la repetitii, nu i-ati vazut in cate secunde pot invata o piesa numai uitandu-se sau ascultand, sunteti niste oameni care, fiindca nu au ajuns ei acolo, cobesc si se considera mai buni. Cand veti ajunge acolo atunci sa vedem ce or spune altii despre voi.

cat despre viitoarele voastre comentarii rautacioase la adresa mea, nu am decat un raspuns : cand munca voastra va fi barfita si denigrata, atunci veti intelege cat de greu e sa fii sustinut in tara asta ca sa ajungi undeva.

spor la barfa multa!!!! :)

w00t? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest seraphx
nu aveti nici un drept sa vorbiti asa despre niste oameni care muncesc, care nu stau pe forum ca altii!!!

nu i-ati vazut la repetitii, nu i-ati vazut in cate secunde pot invata o piesa numai uitandu-se sau ascultand, sunteti niste oameni care, fiindca nu au ajuns ei acolo, cobesc si se considera mai buni. Cand veti ajunge acolo atunci sa vedem ce or spune altii despre voi.

cat despre viitoarele voastre comentarii rautacioase la adresa mea, nu am decat un raspuns : cand munca voastra va fi barfita si denigrata, atunci veti intelege cat de greu e sa fii sustinut in tara asta ca sa ajungi undeva.

spor la barfa multa!!!! :)

pai cum sa invete in cateva secunde o piesa cand ele dureaza in medie peste 3min ? :) , hai sa fim totusi seriosi, invidii vor exista intotdeauna, dar sa stii ca un pic de modestie nu strica nimanui

Edited by seraphx
Link to comment
Share on other sites

Intr-un thread mai vechi unii forumisti contestau valoarea si meritul trupei de mai sus de a canta in deschidere la unele concerte ale trupei Phoenix. Dupa un foc de paie threadul a fost inchis si s-a scufundat in negura forumului. In timpul unei cautari furtunoase pe Google userita ce a dechis topicul s-a hotarat sa faca dreptate.

 

Un singur lucru ne poate lumina: DOVADA! Pe noi astia muritori care nu merg la concertele trupei si care totusi vrem sa ne bagam in seama doar o inregistrare ne-ar lamuri. Restul sunt presupuneri si talente ieftine.

Eu n-am ascultat trupa asta in viata mea si pana cand sa apara topicul vechi nici nu stiam ca exista.

Intrebare tampita: de care grade?

Link to comment
Share on other sites

nu aveti nici un drept sa vorbiti asa despre niste oameni care muncesc, care nu stau pe forum ca altii!!!

da tu ce drept ai? :)

si-au luat grade :)

btw...who is kandora?......de ce sare asa de cur in sus?

Link to comment
Share on other sites

Guest seraphx
am impresia ca e vorba de gradele unei bauturi, sau ceva de genu... dar nu bag mana in foc. daca stie cineva exact sa ne spuna si noua.

eu am ascultat cateva melodii si nu mi-au placut... e un fel de pop-rock

nu chiar pop-rock, un fel punk-pop-rock gen blink 182 cu influente emo :) parerea mea :)

Link to comment
Share on other sites

punk-pop-rock gen blink 182 cu influente emo

clar..... si ce treaba are emo in deschidere la phoenix ....

PS .... emo se inmultesc ... trebe starpiti (redirectionati) de mici ..... si neaparat sefii de trib , da cu grija , ca aia au lama si viata multa

PPS .... am aflat ca cica emo nu consuma alcool , ca nu e trendy .....ei nu au nevoie nimic ca sa ii apuce tot felu de stari ... asa-s ei direct

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.