www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Pedalboard Rockcase Rc 23020Sa


Recommended Posts

Pret: 500 RON


Localitate: Timisoara


Contact: PM


Link producator: http://www.thomann.de/ro/rockcase_rc_23020sa_effect_pedal_case.htm


Stare: Foarte buna/Ca nou

Accept schimburi: Nu accept schimburi

In urma unor "intamplari" acest pedalboard a ajuns la mine, este un pedalboard excelent, foarte solid si asa cum mi-a spus si tipul de la care l-am primit inca miroase a nou, nefiind folosit de loc nici de el nici de mine, singurele semne de "utilizare" se vad si in prima poza atasata au fost facute de baietii de la curierat...dar sunt genul de "stampile" pe care oricum le dobandesti la primul transport care sala sau gig, in rest brand new everything!

Il dau fiindca momentan sunt presat de alte investitii si pana in octombrie cand as avea nevoie cu adevarat de el sta degeaba...si cel mai probabil oricum voi imprumuta unul daca il dau pana atunci, deci sunt asigurat :yay:

Taxele pt transport sunt cam ~40 de ron dar depinde de unde sunteti poate va pot ajuta cu un drum daca am ceva prieteni prin zona.

Aveti aici si anuntul vechi in urma caruia a ajuns la mine:

https://forums.rgc.ro/topic/108068-pedalboard-rockcase-nou-nefolosit/?hl=rockcase

 

post-4996-0-68305300-1436339086_thumb.jpg

post-4996-0-00521900-1436339095_thumb.jpg

post-4996-0-56670300-1436339103_thumb.jpg

post-4996-0-51040500-1436339113_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.