www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Diverse


Mihai Souca
 Share

Recommended Posts

Pret: 0 RON


Localitate: Zalau/Cluj


Contact: pm


Accept schimburi: Accept schimburi

Vand niste maruntisuri care mi-au ramas pe dinafara.

Este vorba despre un circuit de big muff pe care l-am cumparat de aici de pe forum cu 80 de lei si l-am bagat in priza si a scos unpic de fum si gata. Probabil s-au atins niste fire sau s-a ars vreo componenta. Dar pentru cei ce se ocupa cu pedale DIY se pot folosi restul pieselor. Pret: 40 de lei

 

 

Un stativ de chitara, care e in stare ireprosabila. Nu l-am folosit mai deloc si recent am dat peste el. Pret 30 lei

 

 

Un hardcase pentru accesorii marca Adam Hall primit de colegul Marc. http://forums.rgc.ro/topic/93874-adam-hall-flight-case/#

 

"Dimensiuni interioare: 35x10x10 [cm]. Adancime interioara capac: 5 cm."

Pret: 100 lei

 

Un pedalboard facut "custom" ^_^ de vecinul meu tamplar. Poate fi folosit in doua moduri: in cazul in care ai mai multe alimentatoare de 9v si un prelungitor, pui pedalele pe capac si prin gaurele tragi cablurile si prelungitorul il scoti din cutie printr-un orificiu lateral. , sau daca ai pedalele cu baterie sau sursa, poti sa le tii inauntru . Inauntru incap bine pedalele de tip Boss. Big Muff si Crybaby nu. Pentru restu nu garantez. Pret: 50 lei

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.