www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

I want it!


Guest adiy58
 Share

Recommended Posts

Vreau sa-mi cumpar o chitara electrica pentru mana stanga cu toate accesoriile,amplificator,cablu,husa,acordor electric.Imi ajung 10mil.vechi pt o chitara cat de cat bunisoara?Vreau sa stiu daca cele pe stanga sunt mai scumpe decat cele pe dreapta.Vreau cat mai multe sfaturi pt. ca nu stiu nimic in domeniu.

Link to comment
Share on other sites

Guest packardb

Vreau sa-mi cumpar o chitara electrica pentru mana stanga cu toate accesoriile,amplificator,cablu,husa,acordor electric.Imi ajung 10mil.vechi pt o chitara cat de cat bunisoara?Vreau sa stiu daca cele pe stanga sunt mai scumpe decat cele pe dreapta.Vreau cat mai multe sfaturi pt. ca nu stiu nimic in domeniu.

 

Deci, mai scumpe nu sunt, cel putin din cate stiu eu. Ceea ce cauti vei gasi si la sectiune Vanzari. Eu am un post, alaturi de Felix si inca un baiat pe stanga. Voi modifica post-ul meu.

In general ar trebuii sa-ti ajunga, sau nah, sa depaseasca un pic, nu foarte mult. Depinde si de ce-ti doresti tu exact. Te rog sa verifici posturile de la Vanzari pentru ca sunt sanse mari sa gasesti ceva ce sa-ti placa.

 

Acordorul nu cred ca este inclus, cabluri in general nu se dau, dar ma gandesc ca te intelegi cu vanzatorul. Accesoriile trebuie sa fie, la fel si husa (care si ea e de mai multe feluri).

Link to comment
Share on other sites

Guest packardb

Eu vreau una noua,virgina.

 

Ah ...atunci, sincer sa fiu, nu prea ai prea multe posibilitati ...poate un squier ...

O zi buna in continuare oricum :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.