www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Equilibrium - O Compozitie Instrumentala Proprie


lefmir
 Share

Recommended Posts

Foarte misto. O singura observatie, intre 00:55-1:10 pe alocuri sunt niste frecvente dubioase care la o auditie in casti deranjeaza, chiar abuzeaza un pic urechea. Am sa ascult piesa si pe alte casti/boxe/monitoare si revin cu feedback, castile de aici sunt oricum de o calitate indoielnica, dar cu atat mai mult.

 

Overall mie mi-a placut ;)

Link to comment
Share on other sites

Unele parti mi-au placut, altele nu. Alea care nu mi-au placut sunau a Ace of Base...oarecum.

 

Heh, partile astea adica? :)))

 

@lefmir: Ne pare rau ca ascultam Ace of Base pe topicul tau, dar stim c-ai sa ne ierti :)

 

In ce hal a trecut timpu', piesa de acu' 20 de ani, daca-i posibil asa ceva. Duuuamne...

Edited by sam
Link to comment
Share on other sites

chiar ca cuul vaib :D la bun, foarte misto! eu n-am experimentat frecventele alea deranjante pentru ca am audiat prin boxe :) INSA ai vreo 2 pasaje scurte de tot de vreo fractiune de secunda (de fapt sunt 2 note) foarte high-pitched, care m-au cam miscat dp scaun in conditiile de boxe, deci la casti da, cred ca sunt deranjante :) cred k la alea se referea si sam. Insa in rest, e super! ti-am zis, imi plac chestiile gen chillout spacy stuff :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.