www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vocal Bucuresti Caut Trupa


Ariesan Thomas
 Share

Recommended Posts

Salut, sunt in cautare de o un cover band sau poate chiar o trupa care ar vrea sa se lanseze cu compozitii proprii, de ce nu. Ca si preferinte, imi place aproape orice stil de muzica (mai putin manele, of course) dar as prefera ceva gen pop rock, indie rock, blues, jazz, etc. Ca sa fiu mai precis, nu mi s-ar potrivi vocea pe ceva gen hard rock sau metal.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Salut tuturor,

 

Revin asupra anuntului facut mai demult :)

 

Astazi sunt din nou in cautarea unei trupe, ca si stil sunt deschis aproape la orice, chiar mi-ar placea sa ma alatur unor oameni carora le place sa experimenteze cu mai multe genuri - mai putin metal sau alt stil mai hardcore.

 

Va pun la dispozitie si un video recent de la karaoke, stiu ca nu e cea mai buna calitate dar o sa revin si cu niste inregistrari ceva mai clare.

 

Link to comment
Share on other sites

Salut ! Dacă mă e valabilă, în primul rând dorința, apoi disponibilitatea, vreau să ne cunoaștem, am o trupă de coveruri în formare, am și câteva compoziții. Mă interesează un singur lucru: cum îți suna vocea, experiența se acumulează în timp. Aștept un răspuns.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.