www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Bodark


Eugen D
 Share

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Zic unii ca postam rar . Doar temporar, pentru ca urmeaza in urmatoarele saptamani un val de anunturi: apare lyric video nou, filmam videoclip, facem cd-urile, coasem tricourile, pregatim concert de lansare si lucram si la alte piese noi.

Pana atunci, o piesa in haine noi de pe albumul POT: "Si asta... va trece..."

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Salutare,

 

 

La minutul 2.11 dar si pe restul piesei am folosit sintetizator nu e un efect de chitara..

 

 

 

 

P.s.

BODARK (lansare album) live @ club Fabrica https://www.facebook.com/events/257750201078596/?ref=3&ref_newsfeed_story_type=regular

17 aprilie la 21:00
Edited by Eugen D
Link to comment
Share on other sites

Hai sa luam calea englezeasca.

Foarte reusita compozitia, bine inregistrata, efecte folosite cu gust, structura bine pusa la punct, dar: ati dat chix fix in refren cu diminuata aia, versurile le-ar putea compune si un copil de 5 ani, cumva suna ca orice alta piesa alternativ romaneasca de la '89 incoa'. :)

Link to comment
Share on other sites

Hai sa luam calea englezeasca.

Foarte reusita compozitia, bine inregistrata, efecte folosite cu gust, structura bine pusa la punct, dar: ati dat chix fix in refren cu diminuata aia, versurile le-ar putea compune si un copil de 5 ani, cumva suna ca orice alta piesa alternativ romaneasca de la '89 incoa'. :)

Salut Lefmir,

 

Multumim de feedback si apreciez sinceritatea :)

 

Spune-mi te rog la ce piesa te referi, nu iti plac versurile in general pentru toate cele 3 piese postate sa e una anume?

Ma bag si eu ca musca-n lapte cu un post (aproape) off-topic: in ce soft ati facut filmuletele? :D

 

In rest, piesele mie imi suna ok.

Salut mike_KidLazy,

 

In Adobe After Effects,

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.