www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Basist Caut Trupa. Gen : Hard Rock


alexander33
 Share

Recommended Posts

salutare...Daca vrei eu am o trupa in formare de Hard-rock/glam ca idee trupe de genul Bon Jovi, Aerosmith, Five Finger Death Punch, Guns and Roses, Kiss...Momentan avem lead guitar, tobosar, vocalist si chitara ritm (eu sunt asta). Mai avem nevoie de un basist si de un clapar. Fiecare avem scule proprii, iar sala de repetitii proprie este in constructie momentan, dar pana la sfarsitul acestui an cu putin ajutor din partea tuturor membrilor (mana de lucru nu bani) o vom termina si ne vom muta acolo. Proiectul este unul cat se poate de serios. Daca vrei mai multe detalii te rog sa ma contactezi 0721857626, numele meu este Ciprian.

 

PS: Nu avem demo-uri inca, iar auditiile se vor desfasura la localul "La pirati"...In urma unui jam session vom decide cu totii daca ne potrivim sau nu. Mi se pare cel mai bun lucru intrucat ideea de baza este potrivirea noastra ca oameni in primul rand si dupa ca muzicieni.

 

O seara buna,

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.