www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

A plecat Patranoiu de la Raza


Victor
 Share

Recommended Posts

Tocmai ce laudam cuiva trupa Raza si instrumentistii de top din componenta si ma uitam pe situl lor cand am vazut un anunt cum ca Patranoiu a parasit trupa. Mare pacat, e un chitarist extraordinar si trupa suna genial. Sunt convins ca Dan e mai mult decat capabil sa suplineasca, dar totusi de ce ? Stie cineva ce s-a intamplat ?

Edited by Victor
Link to comment
Share on other sites

Asa e, el a pus bazele trupei, dar uita-te si tu pe site sa vezi ce zice:

"In data de 4 Octombrie 2006, George Patranoiu, membru fondator al trupei Raza, a decis sa se retraga. Trupa Raza continua drumul inceput, sperand sa reuseasca sa faca in asa fel incat George Patranoiu sa fie mandru ca a fost unul dintre membrii trupei."

Link to comment
Share on other sites

Bine ca a plecat, fiindca posibilitatile sale sunt mult mai mari decat decat proiectul asta.Singura problema ar fi sa isi gaseasca oameni pe masura talentului sau pentru o trupa adevarata!

 

Totusi basistul si tobarul mi se par de prima mana :) In rest nu am ce sa comentez, nu ma bag :)

Edited by gicacontra
Link to comment
Share on other sites

Guest MrJackson

Totusi basistul si tobarul mi se par de prima mana :) In rest nu am ce sa comentez, nu ma bag :)

 

Vlady e foarte talentat... indiferent ce zic carcotasii.

Link to comment
Share on other sites

Guest dan_ionescu

mai e dan sa tina spatele trupei :)... oricum mie tot imi pare rau ca a plecat george, tocmai ma declarasem fan raza dupa un concert vazut cu ei...

 

Salutare baieti!....va astept sa vedeti RAZA in concert Sambata in Piata Constitutiei la 20 30 si Duminica la Sala Palatului ...unde vom avea onoare sa cantam in deschidere la Uriah Heep.

Comentariile le puteti face voi dupa!!!

Bafta!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest IplaYbasS

Bine ca a plecat, fiindca posibilitatile sale sunt mult mai mari decat decat proiectul asta.Singura problema ar fi sa isi gaseasca oameni pe masura talentului sau pentru o trupa adevarata!

 

:) mare meserias esti

 

 

Am vazut aseara Raza in Piata Constipatiei...a sunat ZID...Bravo Dan Bravo Vlady Bravo Ovidiu Bravo Elena

Edited by IplaYbasS
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.