www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vocal Caut Trupa Pentru Evenimente


chitu31
 Share

Recommended Posts

  • 2 months later...

kred k Bogdan face bine kand va mai provoaca pentru ca numai asha ne mai dam seama de cum e omul la origine si il evitam...

 

Ce nu intelegi tu (si altii ca tine) este ca aici, desi e aparent doar un forum pe net, esti ca pe scena. Si se vede tot - si cum scrii, si cum gandesti, si ce atitudine ai. Iar oamenii seriosi au prostul obicei de a tine cont de lucrurile astea. Eu de exemplu, nu te-as invita in trupa mea nici cu Politia, k sa zic asa. Indiferent de ce voce ai.

Edited by decebal popescu
Link to comment
Share on other sites

imi pare nespus de bine deoarece trezesc un asemenea interes din partea oamenilor , pentru care va multumesc. D-le Valiku te asigur 100% ca pot canta si de aceea nu sunt la tine in ,,taraf" si nici nu voi fii vreodata , tu in sinea ta iti doresti dar este greu .....nu mai indemna tu lumea sa ia decizii bazate pe nimic din partea ta nici macar nu ne-am intalnit .....iti urez numai bine sa fii sanatos

Decebal Popescu nu-mi adus aminte sa fii facut cunostiinta deloc asa ca afirmatiile dumitale vin sa-mi intareasca ideea ca ma placi si nu stiai cum sa-mi spui :))) Stai linistit ca nu am sa te deranjez .....in privinta urechelii de mai devreme mi-am permis uriasa greseala sa pun 2 postari cu acelasi subiect fapt care l-a deranjat teribil pe Bogdan si pe altii vad evident .....acest Bogdan un guru al RGC cu adepti vad , un barometru al indisciplinatiilor ....cu atitudinea asta sperii eventualii vocalisti , tu iti dai seama ca ai facut niste afirmatii necunoscandu-ma????? :))

Stai linistit si ocoleste-ma in cautarile tale ....... si inca ceva e o vorba veche romaneasca AI GRIJA DE GUNOIUL DIN OCHIUL TAU si nu te mai uita la altul , ma descurc si singur .

Nu va mai flatati SINGURI , mor cand vad asta , sunte-ti nimeni in lumea asta , nu va mai atribuiti calitati pe care nu le aveti

Am intalnit oameni in cariera mea mai importanti decat voi si nu au aerele voastre.

La munca intai si dupa aia sa fim interesanti si sa judecam pe altii .....alde Valiku si escu ....fiti cineva intai si dupa aia figuri dastea de Buftea ........numai bine va doreste un om care nu a deranjat pe nimeni :))

 

AAAA si inca ceva Valikule de bun ce esti cauti de juma' de an pe cineva ????????????? Cum arunci tu cu banii si nu vine nimeni sa-i ia , parca asa vrea sa zica unul din topic-uri .......nu vrea nimeni bani???????...........ia uite unde erau banii multi si nu stiam ....pai daca esti asa de milionar cum de n-ai gasit Valikule pe nimeni ????????????????????

Nici nu stii cat de mic poti fii .................. succes

Link to comment
Share on other sites

Daca ai fi fost atent vreun pic, ai fi vazut ca nu ma cheama Decebal Popescu - e usor penibil, mai ales pentru cititorii TNR. In plus, nu pare ca ai inteles nimic din ce am spus. Eu m-am referit la atitudine si nu la talentele tale muzicale. Asa cum eu "sperii vocalistii" pentru ca nu imi plac atitudinile superficiale si mistocaresti, incercam sa iti spun ca si tu ai putea rata contracte cu trupe serioase, cu optica pe care o ai. O sa iti urmaresc cariera fulminanta, pentru ca acum pare ca esti interesat doar de bani. Ultimul clip e intr-un restaurant?

Edited by decebal popescu
Link to comment
Share on other sites

Penibil este pentru tine , intradevar nu esti Decebal Popescu esti un Ilustru Nimeni care se mai baga in seama din cand in cand , daca stau bine erai pe pagina mea mai deunazii si ma intrebai cu cine cant acum nu mai am caracter , voi astia seriosii , ti-ai pus intrebarea Daca te vrea cineva pe TINE ???????? Frustrat de garaj care o sa ramai in subsol tu ala care ai principii , pun pariu ca esti un refulat pe la vreo 40 si ceva care nu a realizat nimic pana acum dar bubui de principii , ramai in obscuritate in subsil acolo .... Aaa si apropo tu unde canti Pe Arena Nationala ?????? Esc-ule

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

uuuu-hu-hu-hu-hu! :lol: :lol: :lol:

 

Mah haterilor! baiatu asta a luat locul I la vocea romaniei... ca sa vezi cariera fulminanta... :1st:

 

felicitarile mele!!! :respect:

 

P.S. si daca ziceti ca umbla dupa bani, se pare ca a umblat cu folos... 100.000 euroi... :ok:

Edited by produs de cluj
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.