www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Job


Guest seraphx

Recommended Posts

Guest seraphx

Stie cineva vrun pont ceva ? :) , sa ma ajute si pe mine sa gasesc un loc de munca acceptabil , pentru un student :) , nu-mi oferiti referinte la site-uri de specialitate ca m-am inregistrat pe toate, si inca incerc sa gasesc ceva pe acolo dar deocamdata nu am avut chiar atat de mult noroc, anyway daca cineva stie ceva , vreo sansa ceva as aprecia :( ca i really need a job :)

Edited by seraphx
Link to comment
Share on other sites

Guest packardb

Stie cineva vrun pont ceva ? :) , sa ma ajute si pe mine sa gasesc un loc de munca acceptabil , pentru un student :) , nu-mi oferiti referinte la site-uri de specialitate ca m-am inregistrat pe toate, si inca incerc sa gasesc ceva pe acolo dar deocamdata nu am avut chiar atat de mult noroc, anyway daca cineva stie ceva , vreo sansa ceva as aprecia :( ca i really need a job :)

 

Totusi, poate ne zici ce stii sa faci...

Link to comment
Share on other sites

Guest seraphx

pai nush depinde , ma descurc la IT cat de cat, dar nu la programare C++ , Java , ca nu am facut nici o ora de asa ceva (stiu decat FoxPro si Pascal , dap stiu absolete) , abia am terminat liceul , dar ma pricep cat de cat la hardware la asamblare etc , configurare/instalare OS (Windows , putin Linux) , logic stiu si pachetul MS Office .. , sper ca intelegi

 

 

later edit: cv am aci http://seraphx.ejobs.ro/ , anyway , nu e mare lucru ca nu am experienta , specializare :| , am decat un atestat amarat in informatica

Edited by seraphx
Link to comment
Share on other sites

Pai din cate zici daca nu te poti baga ca programator iti ramane variante mai ieftine de a lucra la un internet cafe sau operator pc...

Am un prieten operator pc, dar saracu chiar munceste (are norma) si nu e nici cu part-time :)

Am impresia ca editurile, ziarele au nevoie de introducere date in pc, poate prinzi un part-time din asta ?

Edited by gicacontra
Link to comment
Share on other sites

Cred ca in afara de treaba cu siturile de joburi poti intra direct pe siturile ziarelor, editurilor etc. Alea serioase au si sectiune de jobs. Sau daca nu, pur si simplu intra la sectiunea de contact si trimite un mail cu CV-ul plus cateva cuvinte la una din adresele tip human resources, secretariat...

Link to comment
Share on other sites

Stie cineva vrun pont ceva ? :) , sa ma ajute si pe mine sa gasesc un loc de munca acceptabil , pentru un student :) , nu-mi oferiti referinte la site-uri de specialitate ca m-am inregistrat pe toate, si inca incerc sa gasesc ceva pe acolo dar deocamdata nu am avut chiar atat de mult noroc, anyway daca cineva stie ceva , vreo sansa ceva as aprecia :( ca i really need a job :)

ma inscriu si io B)

Link to comment
Share on other sites

Apropo de cantat, mai demult un amic vocal care cauta de lucru isi gasise o trupa de cover-uri angajata la un club in zona Manuc, se castiga cam tot cat la operarea PC :) , insa facea un antrenament serios incercand sa cante bine cam 2 ore in fiecare seara in fata alora de la mese :)

( mie nu mi-a placut deloc pt ca se fuma... :) si trebuia sa canti de la 22 sau 23 )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.