www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand Procesor Pod Hd500 Line 6


Recommended Posts

Foarte bun procesor. La Thomann, poate la fel de nou, e acum 2328 lei(fara transport).

Ar trebui un pret mai bun decat cel dorit de tine, asa cum am vazut ca ai pus preturi tentante chitarelor tale(eu am un pod hd300 si-s multumit de el, deci nu-s interesat sa-ti stric pretul, am intrat aici curios sa vad vreo nemultumire fata de line6)

Link to comment
Share on other sites

Foarte bun procesor. La Thomann, poate la fel de nou, e acum 2328 lei(fara transport).

Ar trebui un pret mai bun decat cel dorit de tine, asa cum am vazut ca ai pus preturi tentante chitarelor tale(eu am un pod hd300 si-s multumit de el, deci nu-s interesat sa-ti stric pretul, am intrat aici curios sa vad vreo nemultumire fata de line6)

salut,eu nu l vand ca sunt nemultumit dar am dat aproape 3000$ pe 3 pedale pete cornish si in acest caz nu am sa l mai folosesc,al am de putin timp nu l am folosit mai deloc ,pt cantari de astea scurte unde nu pot folosi pedalele am un pod x3 live. in romania mi au cerut 2800 ron si alti 2450 sa astept sa mi l aduca.acum depinde de fiecare cum vrea sa astepte.la mine asteapta doar o zii

 

reducere 500 euro fix

Edited by adidelavalcea
Link to comment
Share on other sites

OK ... o bere. Vin s-o beau la Valcea :rock:

Dupa cum, chiar tu spuneai, il vrei pe loc sau poti sa astepti. Eu pot sa astept pana in august pana imi vine verii si verisoarele din USA. Acolo este 499 $ (nou), iar pe ebay (second), e max 400$. Dar sunt convins ca stii preturile de acolo. Alimentator "eczista" la orice magazin de electronice. Mai am prieteni care abordeaza acest sistem.

Dar poate facem o afacere ... mi-l dai pe asta acum, si iti aduc tie altceva in august de acolo; daca vrei ceva :w00t:

 

Si ca sa extrapolam un pic ideea de "acum sau poti sa astepti" ... poti sa il vinzi acum cu 1500 sau sa il vinzi peste cateva luni cu pretul dorit :wee:

Bafta, oricum !

Link to comment
Share on other sites

eu spre deosebire de multi altii si pt asta multumesc lui dumnezeu,imi permit sa astept,imi permit sa nu l vand,imi permit sa l fac cadou,sau imi permit sa nu am grija lui sa nu fie o prioritate pt mine,si pe ebay costa 400 plus transport vreo 50 plus vama si 24% tva faci tu calculul,dar inteleg incercarea ta si nu ma deranjeaza chiar mi a smuls un zambet.:) esti norocos cu asa veri si verisoare:)te salut prieten drag

Link to comment
Share on other sites

Eeee, mai nea Adi, nu trebuie sa jignesti. Vezi ca deja sunt doua oferte de hd500 la preturi "jenate" --- 1800 lei. Si mai sunt sunt din Craiova ofertantii, deci nu platesc transport.

In alta ordine de idei, vreau sa te informez ca au mai venit scule incoa' via USA fara sa platesc vreun TVA sau "fro" spaga la vamesi. Stii ... cum satz' "esplic", unii vin in valiza cu masina electrica de barbierit, altii vin cu procesoru' sau cu chitara.

Asta e ! Eu cred ca oferta mea nu e jenanta, si speranta matale este exagerata.

Oricum, sa stii ca mi-a placut prestatia matale de pe Happy Hour :)

Cand trec prin Valcea te invit la o cafea, ca imi place sa conversam :)

Bafta in continuare !

Edited by cristo
Link to comment
Share on other sites

Eeee, mai nea Adi, nu trebuie sa jignesti. Vezi ca deja sunt doua oferte de hd500 la preturi "jenate" --- 1800 lei. Si mai sunt sunt din Craiova ofertantii, deci nu platesc transport.

In alta ordine de idei, vreau sa te informez ca au mai venit scule incoa' via USA fara sa platesc vreun TVA sau "fro" spaga la vamesi. Stii ... cum satz' "esplic", unii vin in valiza cu masina electrica de barbierit, altii vin cu procesoru' sau cu chitara.

Asta e ! Eu cred ca oferta mea nu e jenanta, si speranta matale este exagerata.

Oricum, sa stii ca mi-a placut prestatia matale de pe Happy Hour :)

Cand trec prin Valcea te invit la o cafea, ca imi place sa conversam :)

Bafta in continuare !

prieten drag,nu te am jignit cu nimic,un alt user a postat mai sus si nici el nu te jigneste doar e ironic putin si acum fie intre noi,la ce te asteptai la aplauze, dupa asa oferta? :))))))te salut cu drag si pregatesc cafeaua Edited by adidelavalcea
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.