www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand Premp Lampa Amt Ss-20


Recommended Posts

Pret: 250€
Localitate:
Contact:
Stare: Foarte buna/Ca nou
Accept schimburi: Nu accept schimburi

Pret: 250€


Localitate: Bucuresti


Contact: 0723305408


Stare: Foarte buna/Ca nou

Accept schimburi: Nu accept schimburi
vand preamp lampa AMT SS-20, in stare ft buna(a stat in pedalboard, nu are defecte de ordin estetic sau functional) la pretul de 250 euro. Nu accept schimburi!

Link to comment
Share on other sites

Pretul este cel pe care l-am pus! Nu este vb despre acel preamp(l-am dat de anul trecut unui prieten) dar chiar si daca era asa, asta-i pretul pe care-l cer, n-are rost sa mai intru in amanunte sau polemici. Pt a te edifica, te invit sa-l vezi, daca asta te va linisti. o sa pun si poze zilele urmatoare, daca nu gasesc printre cele cu pedalboardul, sa faci o comparatie. Poate printe cei de pe forum, se gaseste macar unul care sa confirme ce spun...Numai bine!

Link to comment
Share on other sites

Pedala foarte buna .Sunet profesional..Am cumparat una de curand tot de aici de pe RGC la 1300 ron.Isi merita toti banii.Cel care o cumpara va experimenta cu succes un sunet de clean foarte deosebit si un distors,,,crunch fenomenal...buton de reglarea gain-ului cu trei pozitii plus gain lead pe ambele canale . etc etc .etc. Merita toti banii. Sus cu AMT -ss 20..

 

PS.Nu cunosc vanzatorul ,dar am pedala si am simtit nevoia sa imi exprim o parere sincera.. Mihai Nastase

Link to comment
Share on other sites

Merci, Mihai! Nu era nici o problema in ati exprima parerea, chiar daca ma cunosteai, nu sunt Paria, hi, hi, hi! De trei ori l-am avut, l-am dat, l-am luat din nou, este o pedala care-ti incape in buzunar si face treba buna , ba mai mult, da p-afara, daca-l enervezi!

Edited by Laurentiu Manole
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.