www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Pod / Saddle Pentru Chitara Reghin Solo, Copie Lp


wolfrider
 Share

Recommended Posts

Asa cum spune anuntul, caut un saddle (dracia aia pe care se aseaza corzile dupa ce pleaca din cordar, reglabila pe inaltime) de Hora Reghin Solo, copie LP, fabricata la 1900 toamna.

Poate are cineva pe-acasa si se-mpiedica de ea. Stiu ca-s niste mizerii in general si "fug" dar pana ma gandesc si gasesc o solutie de bridge mai "acatarii" as vrea o dracie de-asta.

Link to comment
Share on other sites

Asa cum spune anuntul, caut un saddle (dracia aia pe care se aseaza corzile dupa ce pleaca din cordar, reglabila pe inaltime) de Hora Reghin Solo, copie LP, fabricata la 1900 toamna.

Poate are cineva pe-acasa si se-mpiedica de ea. Stiu ca-s niste mizerii in general si "fug" dar pana ma gandesc si gasesc o solutie de bridge mai "acatarii" as vrea o dracie de-asta.

 

http://forums.rgc.ro/topic/78882-ajutor-reconditionare-chitara-cu-doua-grifuri/page__view__findpost__p__729868.

Vezi ce i-am trimis lui alex, cum te uiti la prima poza e piesa aia de deasupra.

 

Daca e aia piesa care iti trebuie, mai am una acasa, doar talpa cu suruburile si piulitele de reglaj, ti-o trimit, iti faci tu din ceva sadlles-ul, nu-i greu.

 

Daca e da, da-mi un pm cu adresa de expediere.

 

Bafta

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.