www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[Tombola] Amplificator Squier Sp10


EugenRo2001
 Share

Recommended Posts

Salut,ma inscriu si eu,am o cunostinta care isi doreste tare o chitara electrica,nu are nici amplificator,e de la un centru de plasament si nu isi permite sa cumpere absolut nimic,ii cunosc situatia deoarece mama mea lucreaza ca si asistent social in acel centru.Daca el v-a castiga tombola ii voi dona si eu niste cabluri,2effecte behringer si un amp marshall ms-2 pe langa cadoul vostru.

Link to comment
Share on other sites

Salut, foarte frumos gestul , as dori sa ma bag si eu in tombala daca se paote daca nu nu este nici o suparare, adica ma chinui de foarte mult sa-mi achizitionez un amplificator si nu reusesc :(, mi-ar trebuie pt a repeta in casa m este destul de greu sa repet la rece , si daca este ceva PROMIT: ca dupa ce o sa-mi achizitionez un amplificatori ( si o sa fac tot posibilul sa-l acizitionez cat mai repede cu putinta ) , o sa-l fac si eu tot cadou !.

Link to comment
Share on other sites

Guest AlexChitaristul1998

Salut, m-ar interesa si pe mine tombola...De ce?Pentru ca nu as putea probabil nici intr-un an sa-mi iau o chitara electrica si un amplificator deoarece nu am un venit, doar banii de buzunar care daca nu as cheltui nici un leu tot mi-ar lua luni bune sa strang suma necesara...Am doar 14 ani.Parintii au spus ca s-ar putea sa se gandeasca sa imi ia o chitara abia dupa examene, asta la ei inseamna ceva de genul "o sa-ti treaca"...Nici o sansa sa-mi treaca, chitara imi place din ce in ce mai mult si cant de aproape un an.Cant cu orele aproape zilnic, iar daca as castiga chitara, mai ales ca vine vacanta as sta numai cu ea in brate, sa fiti siguri ca nu se pune praful pe ea.Am dat de anuntul asta si mi-am facut cont pentru a putea posta dupa ce mi-am dat seama ca nu am nici o sansa in 2013 sa imi achizitionez un set ca acesta...Am inceput sa caut ca un nebun pe internet anunturi de genul, poate am noroc.Gestul este foarte frumos, felicitari.

Link to comment
Share on other sites

Guest dudeone

Salut, as dori si eu sa particip. Cant la chitara de aproape un an , am o acustica foarte veche. Imi doresc de ceva timp o electrica. Am cantat odata si a fost epic. Foarte buna ideea acestei tombole,oricine merita sa traiasca aceasta experienta. Respect!

Link to comment
Share on other sites

Acest topic se inchide!

 

Tombola se muta aici:

http://forums.rgc.ro/topic/79616-tombola-chitara-electrica-si-amplificator-squier-sp10/

impreuna cu chitara colegului sratosaurus.

II rog pe toti cei care s-au inscris aici sa se inscrie in celalalt topic, daca respecta conditiile de acolo.

Multa bafta!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.