www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Mesa Boogie F30


[Q]
 Share

Recommended Posts

Se vinde un amp Mesa boogie F30 pe lampi, de 30W in stare impecabila din toate punctele de vedere. Are 1 difuzor de 12" celestion V30, 2 canale independente (clean + drive) + un mod contour pt un sunet mai agresiv, reverb si altele (pt detalii complete vizitati http://www.mesaboogi.../F-30/F-30.html )

 

Ca sunet as zice ca este mai mult pt hard rock, dar, cu o pedala serioasa in fata duce si metale lejer. Nu va lasati descurajati de cei 30W, este foarte galagios.

 

De asemenea, are alimentare pt europa, pe 220.

 

Pret: 500E

 

ID: cstapetrei

Tel: 0743 029 423 / 0726 789 983

 

post-70-0-23277500-1355057345_thumb.jpg post-70-0-57169900-1355057353_thumb.jpg post-70-0-00221000-1355057359_thumb.jpg post-70-0-90206400-1355057366_thumb.jpg post-70-0-97418700-1355057375_thumb.jpg post-70-0-47915800-1355057385_thumb.jpg

Edited by [Q]
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

uhhhhh BABY ! ce scula... !!!! unul dintre cele mai bune modele de la Mesa Boogie. nu am mai vazut asa ceva in Romania !

 

NU RATATI ACEST AMP !!! MAI ALES LA ACEST PRET ! cu o asemenea pleashca nu va intalniti prea des ! pe EBAY apar foarte rar si mult mai scumpe !

 

un cadou bun de sarbatori pt. orice chitarist fericit ca are niste bani !

 

spor la vanzare si felicitari pt. achizitie viitorului proprietar !

 

P.S. NU-L CUNOSC PE VANZATOR, ASA CA NU FAC RECLAMA CU VREUN SCOP ! ma bucur mult cand vad asemenea scule in Romania si cand stiu ca au ajuns la cineva care o sa le cante bine !

Link to comment
Share on other sites

uhhhhh BABY ! ce scula... !!!! unul dintre cele mai bune modele de la Mesa Boogie. nu am mai vazut asa ceva in Romania !

 

NU RATATI ACEST AMP !!! MAI ALES LA ACEST PRET ! cu o asemenea pleashca nu va intalniti prea des ! pe EBAY apar foarte rar si mult mai scumpe !

 

un cadou bun de sarbatori pt. orice chitarist fericit ca are niste bani !

 

spor la vanzare si felicitari pt. achizitie viitorului proprietar !

 

P.S. NU-L CUNOSC PE VANZATOR, ASA CA NU FAC RECLAMA CU VREUN SCOP ! ma bucur mult cand vad asemenea scule in Romania si cand stiu ca au ajuns la cineva care o sa le cante bine !

 

Mersi de aprecieri :yay:

 

Hai sus cu micu gigant :D

Link to comment
Share on other sites

in jurul switch-ului de stand by arata tare ciudat, ca si cum ar fi "uns" :))

e vreo explicatie?

amp-ul e in perfecta stare de functionare?

adaptat pentru eu(cumparat din sua)? sau cumparat din eu?

 

merci fain

 

Intrebarile astea par mai mult cautat de nod in papura.

 

N-are absolut nici o problema ampul. Nu-i uns cu nimic la standby. Alimentarea e pt europa, nu-i adaptata.

Link to comment
Share on other sites

intrebarile poti sa le interpretezi tu cum vrei, cine cumpara intreaba...si pe rgc au mai fost tepari e deja stiut

am cateva scule la vanzare si la fiecare am precizat foarte exact (cu poze unde se preta) ce defecte estetice/ functionale , dupa caz avea scula respectiva.

acum daca tu asa interpretezi iti doresc multa bafta la vanzare, cand dau 500 euro sau 2000-3000 pe blind intreb pana ma satur :D

 

PS: eu nici nu observasem , un priten ce a avut modelul mi-a sesizat aspectele astea

 

' timestamp='1356094946' post='734958']

 

 

Intrebarile astea par mai mult cautat de nod in papura.

 

N-are absolut nici o problema ampul. Nu-i uns cu nimic la standby. Alimentarea e pt europa, nu-i adaptata.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.