www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cumpar Griff Stratocaster 21/22 Taste


Deenman
 Share

Recommended Posts

Doresc sa cumpar un griff de stratocaster , nu ma intereseaza firma sau daca e rosewood , maple ., lemnul si tastele sa fie ok . Iese din calcul orice neck cu tastele uzate peste mediu , daca are dinguri adanci sau daca are nevoie de refret /recrown nu am nevoie de el.

 

 

Buget nelimitat , acest anunt va fi valabil cateva zile , daca nu gasesc ce caut am sa comand de pe ebay.

 

 

Pot oferi la schimb un griff original de fender mexican fara uzura la taste si eventual diferenta de bani daca este cazul . Daca nu platesc cash sunt din Cj , contact deenman60@yahoo.com

 

 

Pt poze cu grifful scalopat care l-as oferi spre schimb/vanzare vizitati: http://forums.rgc.ro/topic/78179-vand-fender-standard-stratocaster-mexic/page__fromsearch__1

 

 

Precizare foarte importanta: NU MA INTERESEAZA GRIFFURILE care sunt vopsite/ lacuite excesiv pe spate, caut un finish mai prietenos pe care sa-ti fuga mana .

Link to comment
Share on other sites

Cumpar griff stratocaster , in continuare valabil , buget pana in 200$ daca e ceva deosebit , daca nu reusesc sa gasesc nimic in Ro am sa comand de pe ebay, ca alta varianta n-am, daca aveti recomandari ,sau stiti de pe ebay useri /firme de la care ati cumparat si sunt excelente dpdv al calitatii si finisajelor va rog sa-mi ziceti, n-am nici o experienta in domeniul asta.

Link to comment
Share on other sites

Up valabil in continuare, nu are nimeni un neck de strat si vrea sa incerce altceva? gen sa-si ia scalopat, sau cu altfel de radius/aspect/ freturi/lemn?

 

 

Apropo , a plecat neckul scalopat de pe fenderul meu spre timisoara. deci chitara asteapta un nou neck (deja bidez la cateva neckuri pe ebay).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.