www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

/ Vand Ibanez Gio


rageone
 Share

Recommended Posts

Titlul spune tot. Am chitara de 4 ani dar de abia un an am invatat sa cant la chitara, 3 ani a stat frumos in cutie. Vine cu un ampulet ibanez (a fost la pachet), cablul nu stiu ce e dar e zdravan, imbracat in material, nu doar izolat, 2-3 pene, husa, tuner ibanez si poate un strap fender :)

 

Merge ok, se aude frumos, nu are probleme sau ceva.

As vrea sa o vand sau eventual sa o schimb, pot oferi si diferenta. Problema principala e ca nu stiu exact ce vreau, probabil ceva care sa arate mai mult a les paul... imi place cum face tom morello scratchuri cu butonelul :D

 

daca e sa o schimb cu bani, o schimb cu 7 mil

 

arata foarte ok, nu a fost scapata, lovita sau altceva... 9.5 din 10 doar pentru ca sunt exigent :D

 

si astept oferte :D

Link to comment
Share on other sites

ibanez gio grx 40 ju este modelul

 

nu am cum sa fac poza pentru ca sunt @work momentan dar chitara arata asa:

 

http://cache1.willha...9_-47259940.jpg

 

am si whammy bar-ul pe acasa, am uitat sa il mentionez :) oricum nu am facut niciodata nimic cu el si oricum nu pare o combinatie prea buna din pacate

 

 

review for the bad boy: http://www.ultimate-...rx40/index.html

 

 

@'mnezău: stiu, numai ca nu vad de ce as da o gaura in asta cand as putea sa o vand cuiva care sa o vrea asa cum e si sa imi iau alta :) plus ca asta suna a chitara de metal, mie nu prea imi place metalul :)

Edited by rageone
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.