www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Basist Vreau Trupa De Profesionisti


Dobre Geo
 Share

Recommended Posts

Din Bucuresti va saluta GEO

Cateva cuvinte despre mine ... am inceput prin a studia chitara clasica , aprofundez bass-ul de 6 ani si trebuie sa specific faptul ca am declinat ofertele celor care vor sa cante din placere , after-hours , after-school sau after-work . N-am implinit inca 17 ani dar nu faceti din asta un punct de reper , stapanesc stilurile idolilor mei :

CLIFF BURTON - creative , dinamic

FLEA ( MICHAEL BALZARY ) - slaping , popping

JACO PASTORIUS - smooth , elegant , funky , improvising

STEVE HARRIS - galloping , superfast

JOEY DeMAIO - superloud

Eu traiesc pentru muzica si vreau sa traiesc din muzica . Vreau si chiar pot la nivelul la care sunt sa umplu stadioane .Genurile pe care vreau sa le cant sunt : classic rock , progressive rock , new prog. , alternative rock , space rock , symphony rock , glam rock , rock opera . Nu intentionez sa jignesc pe nimeni ... dar va rog pastrati-va minutele incluse daca nu sunteti PROFESIONISTI .

0720.480.853. GEO

Link to comment
Share on other sites

Guest nutline

Scuze ca ma bag aiurea.Dar absolut orice muzician,care canta cu o trupa,isi doreste sa umple un stadion . Unii au noroc sa reuseasca..altii n-au.Indiferent cat de buni ar fi.

Link to comment
Share on other sites

cel mai lejer ar fi sa pui un filmulet cu tine cantand in stilul creative , dinamic,slaping,popping,smooth,elegant,funky,improvising,galloping,superfast,superloud ptr a atrage niste companioni de acelasi nivel,stil si de ce nu de aceeasi varsta cu tine.Oricum sunt curios ce canti,mai ales la 16 ani.Daca nimeresti trupa cu stadioane si turnee in afara,stii ca va trebui sa fi insotit de un parinte nu? :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.