www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Lexicon Mpx G2 & Mpx R1


Recommended Posts

hello lume, vand un rack cu un Lexicon MPX G2 si un power conditioner T-racks pc200 + controllerul midi dedicat Lexicon MPX R1, cu tot cu cabluri midi .

pt cine nu stie exact care-i treaba cu scula asta, e un multieffect/routing system mai vechi care poate fi conectat cu metoda celor 4 cabluri ( asa l-am folosit si eu ) si face treaba deosebit de buna. Sculele pot fi folosite si pentru a schimba canalele din amp ( relay switching ) si una peste alta puteti avea controlul complet al unei scule analog(amp) + una digitala(lexicon) intr-un singur pedalier ff usor de folosit.

niste referinte :

http://www.soundonsound.com/sos/mar99/articles/lexicon.htm

http://www.sweetwater.com/publications/sweetnotes/sn-earlywinter98/page07.html

pretul pt tot pachetul adica : rack+power conditioner+G2+R1+2 cabluri midi cordial de 9m=1800RON nenegociabil

ma gasiti aici prin PM, pe mail la postas18@yahoo.com sau la 0726 263 579

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

c'mon e ca si cum ati lua MPX G2 cu 800ron ( ca un Gmajor, doar ca stie mai multe lexicon-ul ), MPX R1 + cabluri midi Cordial cu 400 ron ( ca un Behringer FCB1010 ) , rack-ul cu 200ron si power conditioner-ul cu 200 ron. cred ca e mai mult decat corect :)

Edited by ilun
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

revine la vanzare ! 1300 RON negociabil repet : multiefect/preamp/routing system + midi controller dedicat + power conditioner + rack 6u + 2 cabluri midi cordial ... sa-nnebunesc de nu e oferta buna

PS : nu fac schimburi, nu dau nimic separat decat in cazul in care cineva se ofera sa cumpere multiefectul + midi controller-ul de-odata

Edited by ilun
Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.