www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cum Ne Incalzim Fiecare


Cognek

Recommended Posts

:singer: ... cu totii avem metodele noastre (mai mult sau mai putin ortodoxe) de incalzire. Cred ca ar fi misto sa le insiram fiecare... Aici o sa postam 2 cuvinte sa descriem ce nu se poate descrie in sunete si o mostra de "incalzire"...

 

Deci sa incep... iau chitara fac cateva flotari ... cateva plesnituri cu capu bine plasate intr-un oarecare perete... si sunt gata de decolare hehe... In fine ce fac eu sigur fie ca ma incalzesc sau ca fac vreun jam ceva... in primul rand incerc sa-mi setez gandurile mele de badlands si desert landscape... si sa curga usor prin intermediul notelor... la misto evident :fuckoff:

(foarte tare cine a bagat bara de mai jos cu fete d-astea... )

scurta la mana.mp3

Edited by Cognek
Link to comment
Share on other sites

:singer: ... cu totii avem metodele noastre (mai mult sau mai putin ortodoxe) de incalzire. Cred ca ar fi misto sa le insiram fiecare...

 

Errrr... "metoda mea" e ca nu ma incalzesc deloc :blush: . De obicei ma infig in chitara pur si simplu, n-am rabdare sa stau sa fac incalzire. I know it's not quite the best thing to do, but...

 

O asa-zisa "incalzire" ar fi ca incep si cant cateva riffuri aiurea, eventual si un solo, ceva, dar nestiind game, iese un mare :cur: , pentru ca de multe ori ma bazez pe auz, si nu pe cunostinte teoretice, din pacate.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.