www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Trupa Noua Cauta Instrumentisti


Guest Random
 Share

Recommended Posts

Guest Random

Buna ziua! Ma numesc Victor Filip, sunt pianist si compozitor. Am in minte de ceva vreme infintarea unei trupe care abordeaza un stil modern. Am incercat de multe ori sa infaptuiesc aceasta dorinta, dar din pacate nu am avut ocazia sa lucrez cu oameni seriosi. Acum ma aflu aici, postand in speranta ca voi avea ocazia sa intalnesc in sfarsit oamenii cu care sa lucrez mai departe.

Trupa, fiind doar o initiativa, are deschidere catre specializarile instrumentale, in sensul ca nu caut un anumit lucru.

Locatia este Bucuresti.

Daca sunteti in cautarea unei trupe si doriti sa puneti suflet in inchegarea unui grup omogen, care sa traga in aceeasi directie ma puteti contacta prin PM, puteti posta in acest topic sau puteti telefona la 0731.296.341. Mai sunt disponibil si la email victor.m.filip@gmail.com.

Mentionez ca am experienta de scena si posed o educatie muzicala destul de utila.

Daca sunteti interesati, astept cu nerabdare sa fiu contactat.

 

P.S. Urmaresc si ca membrii componenti sa aiba o varsta apropiata de a mea, pt ca altfel gusturile, idelile si aspiratiile fiecaruia vor fi de alta natura. Prin asta ma refer la o varsta intre 20-30 ani.

 

Va multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Guest Random

Fiind student la conservator sunt obligat sa ascult muzica clasica intr-o oarecare masura. In rest ascult o gama destul de larga...de la blues pana la rock industrial.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.