www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Clapar/pianist Muzica Melodica.


tolkien
 Share

Recommended Posts

Salut, caut o trupa de doom, post rock, shoegaze, death/black metal sau genuri experimentale, folk, neoclasica, alte genuri nici nu imi propuneti ca nu are rost, am facut scoala de pian, am deja piese facute, lucrez cu software de calculator unde bag si tobe si chitara si pian, deci sunt compozitor fara trupa dar deocamdata caut sa activez ca clapar sau daca e vreo trupa in formare si de imi place ideile lor sa intru ca membru, sunt din CLUJ, am 21 ani, pentru repetitii sunt disponibil doar pentru acest oras, dar daca doreste cineva o conlucrare pe structura pieselor distanta nu conteaza. Am propria clapa dar lucreaza doar cu laptopul sau modul si asta nu o voi schimba deoarece un sintetizator bun coosta la 2000 euro.

 

 

Iata cate ceva ce ar demonstra competentele ce tine de clape :

 

http://www.myspace.com/581386443

 

*Celora ce sunt interesati le pot arata si piese mai complexe ce contin parti si de alte instrumente muzicale.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

salut

m-ar interesa cate ceva din ce ai mentionat (doom, black/death, folk); ceva cu elemente de folk (fluiere, viori, etc..) pe un metal mai spre black

da un semn la c_farcau pe yahoo.com (mess sau mail) si mai vorbim

intre timp poti asculta cateva din piesele mele aici http://www.myspace.com/jiganievrajmasul ; la fel ca la tine, instrumentele sunt 'sintetice' in afara de chitara care am inregistrat-o

numa' bine!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.