www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Distribuitor Line 6 in Romania


Guest Kirk
 Share

Recommended Posts

Am gasit pe net o adresa www.avaudiosys.ro si cica sunt distibuitori Line 6 (au chitari si ceva efecte, descriere si chiar preturi).

 

Stie cineva daca mai exista firma (cat de actuala e informatia de pe site)?

 

Sau poate mai stiti si alti distribuitori Line 6.

Mersi.

 

Toate bune

Link to comment
Share on other sites

Am gasit pe net o adresa www.avaudiosys.ro si cica sunt distibuitori Line 6 (au chitari si ceva efecte, descriere si chiar preturi).

 

Stie cineva daca mai exista firma (cat de actuala e informatia de pe site)?

 

Sau poate mai stiti si alti distribuitori Line 6.

Mersi.

 

Toate bune

Firma exista :) si din ce stiu eu au destule line6-uri pe stoc.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ildest

Firma exista , si nu .. nu au destule line6-uri pe stoc. la categoria pod nu au decat podxt live si la categoria de pedale nuau decat module(cred ca una din fiecare) .. sa speram ca se vor aduce mai multe ca e pacat.

Link to comment
Share on other sites

Mda. Mersi de informatii.

 

E bine totusi ca exista.

Daca tot nu au multe pe stoc, sa speram ca au macar un Uber Metal pe stoc.

 

Toate Bune.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ildest

Ubermetalul il au doar ca module + pedala(adik o sa platesti mai mult .. cred) si inca nu il au pe stoc ptr ca e la teste in brasov, cel mai bine ar fi sa le dai un telefon si sa te asiguri ca au ce vrei inainte sa vi in buc .. a si sa intrebi si ce program au ca sa nu ai tu surprize.

Edited by Ildest
Link to comment
Share on other sites

Azi sau maine le trimit inapoi la Bucuresti, toate Line6-urile de la mine, mai putin un UX2 :) . Cred ca un modul pus pe Tone Port-ul mono nu costa mai mult decit o pedala. Sincer, mi se pare cea mai avantajoasa varianta asta cu modulele interschimbabile puse pe pedale mono - pe alea stereo merita daca faci bi-amping, chestii.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ildest

De fapt daca preturile de pe site sunt corecte un port mono+ubermetal modul e cu 10E mai scump... dar nu prea conteaza asta. Daca faci parte din avaudiosys as vrea sa te intreb ceva : cand o sa incepeti sa aduceti produse line6 la o scara mai normala .. adik nu o singura bucata din fiecare produs ?

Link to comment
Share on other sites

Nu fac parte din A. V. Audio Sys, primesc de la aceasta firma la testat produse asa cum primesc de la zeci altele. Singura diferenta este ca din aceste zeci doar doua pina acum (A. V. Audio Sys si MC Music) se ocupa de scule, dispozitive si instrumente destinate facerii de muzica cu ajutorul computerului.

Orice intrebare ati avea, adresati-le-o direct - ambele firme au sectiune de contact pe site-ul lor.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ildest

Din pacate nu prea raspund la acel contact :) , cei de la mcmusic raspund foarte rapid, la fel si cei de la proguitar ... dar la acest capitol avaudiosys e cam in urma .. oricum astept sa se dezvolte ca prea mult timp am fost privati de firme ce aduc scule ptr rock.

Edited by Ildest
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.