www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Spatiu Pentru Sala De Repetitii (Bucuresti)


Guest cristi91
 Share

Recommended Posts

Guest cristi91

Salut,

Dupa cum spune si titlul, caut sala pentru amenajarea unui spatiu de repetitie undeva in Bucuresti, locatia e irelevanta dar ceva central sau sectorul 3 ar fi preferat.In principal sala este pt exersat la tobe urmand ca ulterior sa se mute si o trupa aici pentru repetitii impreuna. :drum:

 

 

Ca dimensiuni caut ceva de maxim 25-30mp. Accept si mai mici de atat, dar nu mai mari.

 

Alte preferinte:

Sa se poata face zgomot 24/7 obligatoriu !

Sa aiba aerisire si sa se poata fuma (optional)

Sa existe o toaleta in vecinatate (optional)

Sa existe parcare si paza (optional)

Sa am cheie proprie si sa nu depind de nimeni pt acces. (Cel mai des voi repeta noaptea, pentru ca sunt la munca pana seara tarziu, asa ca nu vreau sa am probleme cu accesul)

 

Pot fi contactat cu oferte de pret la: 0743.809.049, cristi91@gmail.com sau pe YahooMessenger la id-ul: imaginations_from_the_other_side

 

 

:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Salut!

 

Am pus la vanzare, de curand, o sala de repetitii complet echipa si amenajata, cu preluare de chirie.

Arunca un ochi daca esti interesat, peste anuntul meu: http://forums.rgc.ro/topic/73112-vand-sala-de-repetitii-cu-preluare-de-chririe-bucuresti/

Exista si optiunea in care pot vinde doar spatiul amenajat si antifonat, fara echipament, la 2000 ron.

O zi buna!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.