www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

FESTIVALU' BERIIIIIIIIII!!!!!!!!!!


Burb
 Share

Recommended Posts

Guest rhcp_guitarist

cosu,te iubesc(la figurat)..luni canta alternosefra nu altosfera ce tembeli si zdob si zdub..chiulesc de la scl..nu ma intereseaza..sambata merg sigur la vdv..cate trupe misto..imi vine sa plang :):)

 

ps:la ce ora canta trupele astea??

Link to comment
Share on other sites

Guest p_aciulea

poate trec si io p-acolo, daca mai sunt in stare de ceva cand plec de la munca

 

later edit: duceti-va mha toti la festivalu berii ca stau eu la munca, nu de alta, da io n-am viata :(:)B):);):)

Link to comment
Share on other sites

Guest rhcp_guitarist

vreau neaparat luni sa merg la festivalul berii dar o amika mi-a povestit aventurile ei legate de festival si mi0e cam frika....daca se iau tziganii de mine ca-s mika?multumesc lu dummnezeu ca nu mi-am facut inka piercing in buric :)

pacat ca n-am frati :)

Link to comment
Share on other sites

Guest marina

trebuie sa ai mare grija la festival,iulicico!!!iar povestea cu cercelul din buric este foarte sinistra,cu toate ca nu cred ca te-ai fi afisat tu despuita,astfel incat sa ti-l smulga cineva!!!sa mergi cu cineva...care sa aiba grija de tine,eu sigur nu o sa pot,pentru ca si eu sunt la fel de micutica... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest rhcp_guitarist

thx cearny..sa vad dac imi mai fac...eu vroiam de ziua mea :)

marineatzo,tre sa-mi iau bodyguard ..dar vreau neaaprat sa vad alternosfera ,firma si iris :)

Link to comment
Share on other sites

Guest om__bun
se pare ca azi a fost festivalul ploii nu festivalul berii

ce bine ca nu m-am dus :(

 

Pentru cei care totusi au fost ...

cum e berea? Preturi ? Marci ?

Cum e micu ? Preturi ? (marci B) ? )

Cat e 100g de hamsii ?

 

Stiu ca nu e frumos dar trebuie sa imi fac si eu niste calcule...

 

am fost io,sa va povestesc ce am vazut:

-cassa locco am prins ultimele melodii...nu m-au impresionat

-parlament....a fost trist..i-au batut fanii cu brichete,sticle si pahare.. :) ..nu stiu ce au avut cu ei...i-au fluierat de la inceput...

-vama veche a cantat frumos..desi mie nu-mi prea place...a adunat multa lume..desi a fost ploaia cea mai puternica pe timpul recitalului lor...

Despre Bere:

-skol este 12 000,iar Tuborg am vazut cu 15 si 17 ..nu ma intrebati de care ..ca nu ma pricep...io nu am baut nimik pt ca am fost singur si nu mi-a priit..toti cei care au promis ca vin cu mine...au fugit de ploaie... :) ..

programul de recitaluri..incepe pe la 6.30 si se termina pe la 10.30,evident,cu pauza publicitare....

 

Mesaj pentru fetele care vor sa mearga si nu au cu cine:

-dak aveti incredere in mine...ma ofer sa fiu bodyguard-ul vostru..tot e un vis de-al meu... :) ...macar sa fiu si eu util in vreun fel site-ului RGC.....

multa bafta...

Link to comment
Share on other sites

Guest preo
...ma ofer sa fiu bodyguard-ul vostru..tot e un vis de-al meu... :) ...macar sa fiu si eu util in vreun fel site-ului RGC.....

multa bafta...

 

ce sa zic mai ... daca vrei sa vina fetele cu tine ... trimite si tu dimensiuni, masuratori, poze cu tine ... cat ai la biceps, la antebrat, la spate, la umeri :)

 

poate vin si eu maine ... macar acolo sa facem un fel de rgc meeting ...

Link to comment
Share on other sites

Guest om__bun
ce sa zic mai ... daca vrei sa vina fetele cu tine ... trimite si tu dimensiuni, masuratori, poze cu tine ... cat ai la biceps, la antebrat, la spate, la umeri ;)

 

poate vin si eu maine ... macar acolo sa facem un fel de rgc meeting ...

 

loltzy...daca vrei niste dimensiuni..sunt cam de 3 ori mai mic decat un bodyguard...am 1.76 si 76kg ..dar nu conteaza asta...am fost si io candva mai mare... :) ...dar pauza.... B) ....mi-ar placea sa ne intalnim la o bere cat mai multi membri RGC.... :)

rog adminii sa nu se supere din cauza anuntului meu cu tenta de matrimoniale.... :( ..dar am fost provocat... :)

numai bine...

Link to comment
Share on other sites

Guest decide

am fost eo cu un var si niste prieteni deai lui si NU a fost fffffoarte beton...doar ca am ajuns manga acasa(sa nu exagerez un pic ametita...) si pe deasupra bine afumata (fumat pasiv..bleah!i really hate that)..si diavolo..am eu nevoie de un boadyguard la megadeth daca nu merg cu aceiasi veri/cu mama dupa mine(that really really sux!!!)

Link to comment
Share on other sites

Guest om__bun
si diavolo..am eu nevoie de un boadyguard la megadeth daca nu merg cu aceiasi veri/cu mama dupa mine(that really really sux!!!)

 

 

...sorry...dar nu merg la concertul ala.. :) ..nu as da atatia bani la un concert al unei formatii pe care nu am ascultat-o niciodata... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest rhcp_guitarist

daca cineva a fost azi,va rog mult sa-mi ziceti cum a fost...as fi mers pe bune imi doream la alternosfera si bineinteles la zdob si zdob dar de la atata caldura ma simt ca un *** :)

Link to comment
Share on other sites

Guest om__bun

daca vrea sa mearga cineva maine (marti 31 mai)....fac cinste cu o bere ca este ziua mea.... :) .....fac nunta de argint cu viata.... :) ...

abia astept pe Dana si Voltajul.....

dar maine am un partial si o lucrare la care nu am invatat nimik.... B) ....sper sa nu-mi treaca cheful... ei si daca nu o sa fiu bine dispus beau de suparae,nu? :(

:)

Link to comment
Share on other sites

Guest om__bun
joi ....IRIS.....cine vine?// io ma duc...sper........astept intalniri...adik...sa n intalnim....in fine....

io vin la iris si dak trazneste afara...imi place la nebunie trupa asta...mai ales ca Cristi a jucat la Craiova.....Hai Stiinta...

:)

Link to comment
Share on other sites

Guest om__bun

si io am fost...si la Iris si la Cargo.....marfa....nu am cuvinte...profesionisti in toata regula.... :) ..au renuntat oamenii la meciul nationalei pentru Cargo...evident ca si eu.... :)

Link to comment
Share on other sites

pai s-a cam terminat ....FEstivalul.....a fost dragutz....rrecunosc ca nu am abuzat prea mult d berea ieftina (cu apa) d acolo, dar a mi-a placut

astept si pe urmatorul .....ala Stella Artois....care o sa fie peste o luna , doua.....asa ca pana atunci.....mai vb !!!!!!!!!!!!!!pa pa

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.