www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Serios,nimeni Metalcore?


Guest breakdown1

Recommended Posts

Guest breakdown1
:rock: Suntem 2 chitaristi (experienta 3-4 ani) care cauta ceva oameni pentru o formatie de metalcore in Bucuresti.Chiar nimeni nu ii interesat de genu asta?.Adica inteleg ca fiecare are gusturile lui la genul muzical, da' cred ca lumea ar trebui sa aiba curajul de a incerca ceva nou.Sincer imi pare rau ca multi ignora sa abordeze ceva diferit.Pacat, ar trebui sa luam exemplu din ce se canta dincolo si sa nu mai stagnam la aceleasi formatii pe care le ascultam de ani de zile.Wake up,lumea e in continua evolutie,la fel si muzica.In fine bla bla bla......pentru cei interesati(cautam tobar,basist si vocalist)va rog lasati un mesaj.Cei care vor sa ma injure pentru ca nu sunt de acord cu ce am scris mai sus,sunt invitatii mei.Daca sughit,voi bea apa :yay:
Link to comment
Share on other sites

(Eu) suntem 2 violonisti (experienta fara numar) care cauta ceva oameni pentru o formatie de manele in Bucuresti. Chiar nimeni nu ii interesat de genu asta (feminin... adica toata lumea-i ghei ?)? (Dar divaghez...) inteleg ca fiecare are gusturile lui la genul muzical (pe care nu dam doi bani), da' cred ca lumea ar trebui sa aiba curajul de a incerca (asa) ceva (din) nou. Sincer imi pare rau ca multi ignora sa abordeze ceva diferit (adica sunt ignoranti).

(...)

stagnam

(...)

evolutie

(...)

romanitatea neamului

(...)

predominant agrara

(...)

Wake up

(...)

Cei care vor sa ma (ne) injure, sa lase la sfarsitul postarii si codul IBAN. Eu virez bani in conturile dusmanilor. Ca sa-mi cunoasca valoarea.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.