www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[taburi]Phoenix


Guest trooper_bgd
 Share

Recommended Posts

Guest trooper_bgd

va rog mult , am nevoie si eu de niste taburi de la Phoenix. Dak are cineva sau poate sa faca taburile de la oricare dintre: Ora-hora, Nebunul cu ochii inchisi, In umbra mrelui urs, melodiile de pe cantofabule, Ciocarlia (integrala), Fluier in cer (refrenul), Singur, Orasul scufundat, Orient express si Apocalipsa.Va multumesc anticipat. Mailul meu este trooper_bgd@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

Guest trooper_bgd

pai .....p'alea le jtiu :) ca d'aia le vreau p'astea :)...eu am pus in cazul in care le re cineva :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest trooper_bgd

si eu as fi curios de apocalipsa!! ... nu cred ca are rost sa incerc eu, cu cizma mea de auz :)

 

frate inrte timp m facut eu nishte taburi la phoenix ...apocalipsa....partea din refren de la fluier in cer...vremuri ...rifful de la inceput..mai multe...dak le vrei .....lasa un id de mess :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

sarba in caruta(ciocarlia)......daca o face cineva(la tab ma refer :))....o vreau si eu...o caut de mult.....nu am gasit nici macar partitura(cred ca asa ii zice) originala(aia a lui porumbescu).....daca ma puteti ajuta,macar cu partitura,dati-mi si mie un mail p bogdan_ro_c@yahoo.com...multzam!

Link to comment
Share on other sites

Pai daca ai sau poti face as vrea Ciocarlia,Ora-Hora,Empire of Vampires,Filip si Cerbul si Tamara....

daca vrei sa mi le dai pe mail...ilies_alexandru@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.