www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Magazin Instrumente In Craiova


metallicu
 Share

Recommended Posts

Nu prietene tu n-ai inteles esenta, in fiecare saptamana vine cate un mucos cu intrebari la care le gasesti raspunsu pe google (tu manci secunde din viata unor importanti oameni , cu intrebari de astea inutile ). Dute canta si lasa prostiile astea .

 

 

2 variante :

1. Inveti sa te folosesti de motoarele de cautare, care sunt sigur ca o sa-ti usureze viata pe viitor.

2. Continua cu asemenea threaturi si suporta consecintele, fara sa comentezi , asta daca nu vrei sa-ti patezi imaginea de star.

Edited by Jig
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cred eu ca ai probleme....Parerea mea! Daca tu ai tupeu sa imi aduci asa rah.....i de argumente. Nu cred ca te duce capul sa te gandesti ca poate am folosit un motor de cautare si nu am gasit si am intrebat pe forum deoarece poate sunt oameni din Craiova care stiu...Ce sa-ti cer? Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Nu, prietene tu n-ai inteles esenta, in fiecare saptamana vine cate un mucos ca tine cu intrebari la care le gasesti raspunsul pe google (tu mananci secunde din viata unor importanti oameni, cu intrebari de astea inutile). Du-te canta si lasa prostiile astea .

 

2 variante:

1. Inveti sa te folosesti de motoarele de cautare, care sunt sigur ca o sa-ti usureze viata pe viitor.

2. Continua cu asemenea thread-uri si suporta consecintele, fara sa comentezi, asta daca nu vrei sa-ti patezi imaginea de star.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.