www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Concurs Cu Premii Pt Trupe - Ageless Underground


freelancer
 Share

Recommended Posts

Ageless Club din București (Calea Serban Vodã nr 213 - lângã intersecția cu str. Cutitul de Argint - fostul TEHNIC CLUB) organizeazã un concurs cu premii dedicat trupelor, care sunt invitate sã se înscrie pe siteul clubului. Regulamentul, inscriere, desfãșurare si premii se pot vizualiza la adresa http://ageless.ro

 

Rock On!

Link to comment
Share on other sites

problema e in titlurile fisierelor mp3 cand apar puncte, underscore etc. cei care s-au inscris pana acum au avut titluri de genul Piesa.mp3 nu Piesa_mea.cea.noua_3244_34.mp3 incercam sa rezolvam ca in cel mai scurt timp sa mearga inclusiv asa. am marit si limita de fisier la 20 mb, pentru ca am intalnit cazuri de piese mp3 cu 18mb. de acum speram sa mearga uns. pentru cei care nu izbutesc, totusi, pot trimite poza trupei, scurta descriere si fisierele mp3 la e-mail contact@ageless.ro

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

IMPORTANT! Gratie lui Cristin Tomeci si Tore Lande din stafful GBOB, avem onoarea sa anuntam trupele participante ca Ageless Undergorund se desfasoara din acest moment sub suportul "The Global Battle Of The Bands", iar trupa care va fi desemnata castigatoare, pe langa marele premiu de 1000 de euro si inregistrarea unei piese intr-un studio profesionist (PhenomenOn Studio), va intra direct in finala GBOB 2012, ce se va desfasura in toamna acestui an. Detalii si inscriere la www.ageless.ro

Trupa câstigatoare, de asemenea, va susține un concert in Ageless Club in data de 24 martie 2012, in deschidere la MANFELLOW - winner of GBOB 2011 Romania. La concert va fi prezent si Cristin Tomeci, CTO GBOB.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.