www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Clapar, Caut Trupa Profesionisti;


Guest pianoman
 Share

Recommended Posts

Guest pianoman

Nu ma cramponez de un singur gen. Daca imi voi dedica tot timpul muzicii si trupei respective, cu siguranta pot sa ma pliez pe cerintele date. De asta am si solicitat doar profesionisti.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Uite un anunt mai vechi de-al meu:

 

"Vocalist experimentat din Iasi caut clapar experimentat (de preferinta absolvent de Conservator, dar nu neaparat) pentru colaborare de studio (compozitie, orchestratie, improvizatie), cu perspectiva inregistrarii unor materiale care sa se situeze in sfera melodicului (fie el pop, rock sau jazz) si a originalului (compozitii proprii). Colaborarea vizeaza si alti instrumentisti (bass, tobe, chitara, saxofon etc.), dar primeaza gasirea unui clapar cu talent si imaginatie (eventual si cu pricepere tehnica in studio)."

 

Ai fi interesat de o colaborare?

Link to comment
Share on other sites

Guest pianoman

Salut,

 

Uite un anunt mai vechi de-al meu:

 

"Vocalist experimentat din Iasi caut clapar experimentat (de preferinta absolvent de Conservator, dar nu neaparat) pentru colaborare de studio (compozitie, orchestratie, improvizatie), cu perspectiva inregistrarii unor materiale care sa se situeze in sfera melodicului (fie el pop, rock sau jazz) si a originalului (compozitii proprii). Colaborarea vizeaza si alti instrumentisti (bass, tobe, chitara, saxofon etc.), dar primeaza gasirea unui clapar cu talent si imaginatie (eventual si cu pricepere tehnica in studio)."

 

Ai fi interesat de o colaborare?

 

 

Putem discuta sa vedem. Precizarea e ca eu sunt din Bucuresti si nu stiu in ce masura ne ajuta lucrul asta. Cauta-ma pe datele de contact sa discutam mai multe detalii.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest music_fan

sunt chitarist 23 din bucuresti cu experienta in compozitie, orchestratie, teme de film , jocuri, ambiental, lucrez cu raw-uri, samplere, plugin-uri am experienta de scena si pe instrument de 10 ani abordez mai orice stil cunoscut de la clasica , latino , instrumental etc. dak esti interesat id boitan_vlad. numai bine!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.