www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

"chitara Pentru Incepatori" De Andrei Rosulescu Si Iarina Copuzaru


Guest amarin
 Share

Recommended Posts

Buna,

 

Am primit de curand cartea "Chitara pentru incepatori" scrisa de Andrei Rosulescu si Iarina Copuzaru. Teoretic, ea ar fi trebuit sa vina insotita de un CD. Din pacate persoana care mi-a daruit-o nu a gasit cartea de vanzare decat fara CD.

In cazul in care cineva are acest CD, v-as fi recunoscatoare daca ati putea sa imi trimiteti continutul pe transfer.ro sau printr-o alta modalitate considerata de voi convenabila.

 

Va multumesc,

 

Andreea

Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

Salut . Îmi pare rău că ai primit cartea fără CD. Teoretic nimeni de pe acest forum sau din altă parte nu are voie să iţi facă o copie a CD-ului pentru că asta ar însemna PIRATAJ. Am să îţi trimit eu pe transfer conţinutul CD-ului dar te rog:

 

1 spune-mi de la ce magazin a fost cumpărată cartea de către persoana care ţi-a făcut-o cadou? E foarte important pentru mine să ştiu unde anume a apărut o carte fără CD.

 

2 aşa cum sugera cineva mai sus, o po cu manualul şi textul "andreea rgc" ne-ar confirma, măcar într-o oarecare măsură, veridicitatea spuselor tale. Sper să nu te superi sau să te jignească cu ceva cele două cerinţe ale mele.

 

Cu respect! :)

 

ai pm!

Edited by arosulescu
Link to comment
Share on other sites

Buna! Multumesc frumos pentru raspuns si pentru ajutor.

 

Cartea a fost cumparata de la magazinul M&C Musical - Ghitar Shop din strada Ion Campineanu nr. 5, Bucuresti. Prietenul meu imi povesteste ca mai existau doar doua exemplare ale cartii, ambele fara CD. Vanzatorii si-au cerut scuze pentru lipsa acestuia si i-au explicat ca asa au primit cartile. Prietenul meu a fost cel care a insistat sa cumpere cartea chiar si fara CD (acesta fiind singurul magazin in care a reusit sa o gaseasca, el vizitand in acea zi si alte magazine de profil printre care Muzica si Esound).

 

In seara aceasta, cand voi ajunge acasa, voi face o poza cartii, insotita de mesajul solicitat. Incercam sa gasim si bonul (nu stim sigur daca il mai avem, cartea a fost cumparata la finele lunii decembrie).

 

Toate cele bune!

Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

Am trimis CD-ul Andreei şi totul este ok. Imi prezint, public, toate scuzele pentru lipsa acelui CD.

 

 

Iată ce a spus Andreea după ce a primit arhiva:

 

"Am primit. Acum am terminat de descarcat. E totul in regula. Am ascultat si cateva track-uri. A fost minunat sa le aud. Pana acum doar mi-am inchipuit cum e sa am si track-urile. De-abia astept sa incep sa lucrez cu cartea.

Felicitari! Cartea arata foarte bine si este scrisa intr-o maniera placuta si relaxata.

 

Multumesc pentru ajutorul oferit. "

Edited by arosulescu
Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

"Totul este ok". Dar prea pe repezeala, scuze pt tertzi, truth check etc... Happy ending finally. Good for al the people

 

ca sa fiu sincer nu am priceput... ce este pe repezeală? Eu m-am grăbit să rezolv problema, mi-am prezentat toate scuzele şi în particular şi public... nu prea am inteles ce nu am făcut bine...

Link to comment
Share on other sites

"Totul este ok". Dar prea pe repezeala, scuze pt tertzi, truth check etc... Happy ending finally. Good for al the people

 

Nici eu nu inteleg ce anume a fost sau este "prea pe repezeala".

 

Ii multumesc inca o data domnului Andrei Rosulescu pentru promptitudine si profesionalism. A fost o bucurie pentru mine sa primesc atat de repede CD-ul.

 

Problema fiind rezolvata, rog Adminul sa inchida topicul.

 

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

Nici eu nu inteleg ce anume a fost sau este "prea pe repezeala".

 

Ii multumesc inca o data domnului Andrei Rosulescu pentru promptitudine si profesionalism. A fost o bucurie pentru mine sa primesc atat de repede CD-ul.

 

probabil a vrut să spună că m-am grăbit să îţi cer probe. Având în vedere că nu expusesei problema detaliat, mi s-a părut normal să pun câteva întrebări. După ce am înţeles situaţia am oprit orice "truth check" cum zice el şi m-am grăbit într-adevăr să rezolv problema.

 

eu zic în continuare că... totul este ok... :)

Edited by arosulescu
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.