www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Pedale Profesionale Si Amp Valveking


Recommended Posts

vreau sa trec pe procesor din diferite motive.de aceea daca primesc oferte la vreo 4 sau 5 pedale le voi trimite toate odata. Asta ca sa stiu daca mi pot lua un procesor....sper ca-i destul de fair pt toti.

am asa:

 

Jemini Steve Vai 550 roni

Vox Satchurator 300 roni

Time Machine luat acum 3 luni aprca 700 roni

tc electronics Hall of Fame, luat acum 2 luni parca 450 roni

Morley bad Horsie I, 400 roni

MXR comp 300 roni

Boss compresion CS 3, 250 roni

MXR GT-OD (tare bun acest boost) 300roni

Boss CE- 20 cel mai fain chorus 700 roni

Peavy Valveking la 1800 roni cu tuburi noi ..eu am dat 2200 .daca i adaug difuzoarele V30 ar fi 2500 si nu l ar lua nimeni...mentionez ca ampul este in garantie

 

0753974233 Lucian

Edited by sweetheartofarose
Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.c...h?v=ghv6QN5C5gE

 

in rest tot respectul si JOS PALARIA pt. Stryper, Bloodgood, Petra, Guardian, X-Sinner, Whitecross, Greg Chaisson & Red Sea, Die Happy, Fear Not, Holy Soldier, Impelliteri, King James, Rob Rock, Ken Tamplin si gasca, Bride, GLENN HUGHES (sober :))...

 

 

si cu dedicatie :)

Edited by Brother Cane
Link to comment
Share on other sites

nu as fi zis ca s pocait nicioadata pe un forum pt ca stiu ca fiecare intelege ce vrea din acest termen dar am facut o din curiozitate sa vad cata revolta starnesc...asteptarile nu mi au fost insa dezamagite am primit reprosuri rafinate si multe acuzatii precum ca s mandru si altele ...ceea ce arata ce cred unii despre acest cuvant "pocait"... pocait inseamna un pacatos caruia ii pare rau de ce a facut si vrea sa se schimbe...si nu ii este rusine sa recunoasca...e ceva mai frumos ?...daca Basescu ar fi pocait ...si ar vrea sa schimbe ceva in Romania sau Boc sau Udrea ... nu i asa ca daca toti ar fi pocaiti ar fi o alta Romanie??? si atunci de ce atatea reactii negative?? nu ne dorim toti o viata si o comunitate mai buna? pocaiti ar trebui sa fie toti ortodoxi catolicii protestantii de toate categoriile...Dumnezeu nu judeca religiozitatea oamenilor ci pe fiecare dupa ceea ce stie fiecare despre Dumnezeu...iar toti stim multe....destule ca sa fim condamnati toti...toti isi stiu poverile insa putini le lasa la crucea lui Hristos....

sfarsitul fiecaruia este aproape....

departe de a dori sa supar pe careva dintre voi ,Lucian

keep practice!!!!

Edited by sweetheartofarose
Link to comment
Share on other sites

Am concert de craciun asa ca pedalele nu mai sunt de vanzare .

numai bine

 

sincer is deacord cu ce zic dar cum se manifesta ei nu s deacord (legat de trupa Pocaitii)...

leagat de Jemini ...cand o sa gasesti pedala asta cu 300 ori e defecta ori e de carton :)

numai bine ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.