www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cumpar straplock


john
 Share

Recommended Posts

Mie Schaller mi se par mai bune ca Dunlop, trebuie sa tragi de lock ca sa se desprinda nu sa il impingi ca la Dunlop unde poti din greseala sa dai cu el in ceva shi sa iti pice chitara.

 

Nush cum de si-a scapat profu tau de 2 ori chitara cu Schallere, ca io sar cu ea shi nu are nimica. Poate nu a avut grija sa mai stranga piulitele la ele odata pe luna.

Link to comment
Share on other sites

Guest Morrigan

N-ar fi mai simplu sa-ti cumperi un strap planet waves cu planetlock (450 000 muzica)? ...sau poate sunt eu prost

Link to comment
Share on other sites

Guest Morrigan

Ok, cred ca asta e cea mai buna varianta in acest monent. Unde anume gasesc, la ce stand ? Multumesc. :)

 

 

la etaj, langa Zapada, unde au accesorii de toate felurile

Link to comment
Share on other sites

Am fost eu ieri sa ma uit la ala Planet Waves, ca ma itereseaza si pe mine un strap lock. E 400.000, sistemul in sine mi se pare foarte bun, dar nu cred ca poti sa-l dai jos de pe curea si sa-l pui la alta (e prins de curea). Dezavantajul e ca cureaua e naspa. Foarte ingusta si prin urmare incomoda (pentru mine cel putin). Cred ca mai astept pana aduce cineva de afara. Nu stiu insa la ce pret ar putea sa vina unele Schaler sau Dunlop.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.