www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Stonebox La Regio Rock Tvr3... Enjoy!


felix
 Share

Recommended Posts

Mi-a placut ce-am auzit. Live frate. Si cu aroma de gem de perle. Nu prea agreez stilul vocalistului (opreste brusc cuvintele, are un stil de a canta "inchis", pentru stilul vostru optimist simt nevoia sa mai "deschida" putin vocea, ar fi buna o engleza putin mai autentica). Am ascultat piesele pana la capat, mersi de auditie.

Link to comment
Share on other sites

Interesant

 

am urmarit in weekend la televizor pe Tvr3 aparitia voastra .

 

mi-a placut : diversitatea pieselor (ultima din cate retin , ceva cu niste disonante , cel mai mult....) , solourile le-ai gandit destul de bine , bassistul si tobarul sunt "ceas" (nu ca ceilalti membrii nu ar fi fost ok B) ) , anywayz ... am ascultat cu placere pana la sfarsit .

 

bafta in continuare !

Link to comment
Share on other sites

Interesant

 

am urmarit in weekend la televizor pe Tvr3 aparitia voastra .

 

mi-a placut : diversitatea pieselor (ultima din cate retin , ceva cu niste disonante , cel mai mult....) , solourile le-ai gandit destul de bine , bassistul si tobarul sunt "ceas" (nu ca ceilalti membrii nu ar fi fost ok B) ) , anywayz ... am ascultat cu placere pana la sfarsit .

 

bafta in continuare !

 

Multumim korko! Sper sa ajungem si in Timisoara cat de curand pentru o cantare si o bere rece! :respect:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.