www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Achizitionare Muzicuta


oLlama
 Share

Recommended Posts

Ce muzicuta mi-ati recomanda ? in 60 lei pentru blues, country, folk....

 

http://www.mcmusic.r...dProductID=2680

 

http://www.mcmusic.r...dProductID=2682

 

asta dupa ce-am citit si banuiesc cum ar trebui sa suna este muzicuta cu octava

imi place mult cum suna. Edited by oLlama
Link to comment
Share on other sites

NU am chef sa aud iarasi ca am aere de superioritate si alte magarii dar topicul asta e chiar idiot.

 

Cel mai inteligent era sa dai un PM lui Marcian Petrescu sau cum l-o fi chemand si rezolvai problema.

 

De multe ori cand am unele nelamuriri evit sa deschid topicuri inutile. Ori caut folosind functia de cautare pana cand gasesc informatia dorita in topicurile mai vechi ori dau un PM unui user cu experienta in care am incredere.

 

brrrravo. Tu singur faci asta ? Inainte sa deschid topicul asta cretin am cautat si-am gasit topicuri de genul "am o muzicuta veche chineazeasca si vreau sa-nvat sa cant...." Dar ai perfecta dreptate, inteligent era sa-i fi dat un PM domnului, dar pentru ca mi-am permis sa n-aud de dansul poate inseamna ca-s cam prost.

Link to comment
Share on other sites

dragii mei, raspund cu mare placere celor care au nevoie de indrumari legate de muzicuta.

 

DAR ASTA IN LIMITA TIMPULUI MEU LIBER !!! asa ca va rog sa nu ma judecati daca nu raspund imediat unor mesaje. se intampla sa nu intru zilnic pe RGC !!!

 

vreau sa mai clarific un lucru ! NU M-AM AUTODECLARAT ca as fi cel mai bun muzicutist de blues din Romania(in acest moment). Publicul din Romania a considerat ca merit aceasta titulatura, pe baza prestatiilor mele din concert. Poate ca unii nu sunt de acord cu acest lucru... Sincer, nu ma deranjeaza... Nu am pretentia sa ma cunoasca toata lumea. De aceea le multumesc celor care stiu cine sunt si care ma recomanda in postura de autoritate in domeniu... O SA INCERC SA-I AJUT PE TOTI CEI INTERESATI CU SFATURI...

 

In orice caz, NU MA CONSIDER CA O SUPER AUTORITATE ABSOLUTA in materie de muzicuta. Stiu multe lucruri despre acest instrument pe baza experientei personale. Sunt insa altii mult mai buni la nivel mondial...

 

prin urmare... in cazul in care nu credeti ca sfaturile mele va sunt de folos sau nu sunt suficient de profesioniste... atunci puteti apela la cele de pe internet...

 

daca insa aveti nevoie de experienta mea, va rog sa ma contactati si sa incercati sa puneti intrebari cat mai la obiect si cu cat mai multe detalii.

 

multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.