www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Tobar, Caut Trupa (Proiect Coveruri/piese Proprii_


Guest Bogdan_tsm
 Share

Recommended Posts

Guest Bogdan_tsm

Salutare,

Ma numesc Bogdan, sunt din Bucuresti si sunt in cautarea unei trupe cu piese proprii cat de cat lansata pe piata din Romania sau un proiect de coveruri care sa implice catari/petreceri private.

Cant la baterie de prox 9 ani, detin set tobe Sonor force 3007 fusion set plus multe alte echipamente necesare efectuarii unei repetitii la un nivel profi cat si a unui concert.

Genul de muzica principal abordat pana in prezent ar fi Progrssive rock/Metal (Dream Theater, Porcupine Tree, Rush, Genessis etc) dar si greii rock-ului (Iron Maiden, Deep Pourple, Metallica etc).

 

Caut un proiect serios, format din niste baieti/fete care stiu ce vor de la trupa si care au un plan cat decat serios pe viitor si sunt in cautarea unui tobar cu orizonturi deschise, cu cunostinte de teorie muzicala si compozitie care ar putea aduce un plus proiectului deja format.

 

Am atasat si un cover tras in saal de repetitii (eu sunt la tobe si voce, fratele meu la chitara si un prieten la bass; partea de solo a fost trasa de Andrei Popa :) )

 

Pentru mai multe detalii ma puteti contacta la adressa de mail/mess: bogdan_tsm@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

Guest Solloslash

Salut Bogdan

 

 

Ma numesc Viorel si sunt din bucuresti, Am 27 de ani si cant la chitara. Ca si echipament detin un DEAN ML79 cu Floyd Rose, un procesor de efecte Korg AX3000G si un amplificator fender.

Eu caut sa incep un proiect nou care sa cntinue cat mai mult. Pentru inceput putem face cateva COVER-uri care sa placa la toata lumea sau putem face direct compozitii proprii. Am mai vb cu inca 2 persoane un tip si o tipa pentru voce amandoi si cu inca cineva pentru bass. personal as mai vb cu inca cineva pentru inca o chitara, iar daca s-ar putea pentru o clapa.

 

Daca esti interesat de proiect putem lua legatura telefonic sau pe mail/mess.

 

Nr meu de tel este:0762704728 sau mail/mess: solloslash@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Guest alexeip

sal!!!ma numesc Alexei eu as vrea sa am contactul tau....mess, telefon, sau ceva ca sa pot sa te contactez la un moment dat. deoarece in iulie plec din tara sa imi cumpar ceva scule pentru muzica. vreau sa iti propun un proect interesant, dar sa vb pe mess sau tell si vedem daca te intuziasmeaza.sal!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.