www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Prima mea piesa la aceasta rubrica


bubugral
 Share

Recommended Posts

Bravo Bubu

Foarte bine

Daca imi permiti sa iti dau un sfat,canta cat de mult poti cu trupa,asa o sa-ti deschizi noi orizonturi,mai ales ritmic(nu incerc sa zic ca n-ar fi bine ritmic ceea ce am ascultat,ci o sa ai acele intrepatrunderi ritmice cu celelalte instrumente)

Keep the blues Alive

Link to comment
Share on other sites

Multzam fain Rares de feed-back, chiar ma bucur mult sa iti aflu parerea pt. ca am un mare respect pt. tine. Sper sa se termine odata povestea cu licentza mea si terminarea facultatii si sa ma dedic cu trupa lucrului dupa care ma ghidez in viatza : muzica.

Cu toate ca sunt nevoit sa iau o pauza pana ce termin, nu e in zadar...am timp sa mai ascult ce zumzaie lumea prin jurul meu si cum suna :) , am timp mai mult acum sa ascult. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest mircea

Am ascultat piesa si am ramas impresionat ... Tot ce pot sa spun e un mare Felicitari si un mare uau. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Gabytz

BRAVOOO mai Bubo! :) superfaina ideea cu scartzaitu' ala de bakelit in spate... ii feelingu' de oldies! nota 10! sper k facem o mica cantare mai incolo... numa sa scap shi yo de gyspy...hehe. bafta la licentza

Link to comment
Share on other sites

Ohoooo. Gabi...Ce ma bucur ca ai dat si tu de piesa mea. Ma bucura feed-back-ul tau si fii sigur ca dupa ce termin cu faculta om avea timp de cantat berechet. Iti revii si tu dupa ghips, ma apuc si eu de invatzat cum se canta la didgeridoo si bagam cu restul lumii muzici. De abia astept.

 

Pa man si griji de tine si de mana !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sincere multumiri tuturor care au avut un cuvant de spus la adresa piesei interpretate de mine. Vine si vremea piesei cu trupa. Stati calmi...piesa va fi impreuna cu Mario_D, varul meu si coleg de trupa de nadejde. Unul fara altul nu prea cantam (except Headliner).

 

La buna reauzire si keep the sounds alive !

Edited by bubugral
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.