www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Esp/ltd Kh-202


Guest Tomy Fingers

Recommended Posts

Guest Tomy Fingers

Am si eu o intrebare: am un ESP/TLD KH-202 din 2008, cu doze active EMG 81 si 85 pe circuit dublu (pentru cei care nu stiu: functioneaza cu doua baterii de 9 volti) si e in stare foarte buna, nu s-a cantat mult pe ea, in plus a fost tinuta in casa si ingrijita. As vrea s-o vand, ar fii prea mult daca as cere 2800 RON pe ea?:unsure:

Link to comment
Share on other sites

Guest Geliraden

Vezi ca ai pus topicul in sectiunea care nu trebuie. Avand in vedere ca in magazin chitara costa acum 2080 lei, e chiar foarte mult cat vrei tu sa ceri pe ea. Daca ai citi putin si regulamentul forumului ai vedea si unde sa pui topicul si ce pret poti sa pui pe ce vinzi. Si in primul rand... GOOGLE!

Link to comment
Share on other sites

Chitara noua = 2080lei

 

EMG 81 + EMG 85 ~ 650lei(asta in conditiile in care sunt destule firme care ti aduc orice vrea inimioara ta de la neamtz, fara aia 30E pt transport)

 

sau

 

Set EMG 81/85 tot pe la 650lei

 

Total ~ 2730 (produse noi, din magazin, cu factura si garantie)

si daca vrem sa fim economi vindem cu ~ 150 - 200lei setul de doze de pe chitara => putem iesi la ~ 2500lei.. deci da, 2800lei pt acelasi produs dar second hand e un pret fffff bun.. nu? :unsure:

Edited by nothing_ro
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.