www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

procesoare pe lampi


Guest Xirallic
 Share

Recommended Posts

Guest Xirallic

pot sa zic ca am avut o gramda de procesoare si pe lampi si jucarii. dar cele mai bune au fost digitech 2120+ toate pe lampi de la ei si de la Rocktron mi-au placut mult Voodu Valve si Prophecy.eu am ramas la 2120 dar daca ma poate ajuta si pe mine cu un softu de comp ca sa pot sa imi salvez preseturile de pe procesor...in caz de ceva sa nu ma tai cu lama.am vazut ca mai e cineva cu un 2120..bravo lui. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Xirallic

da de seria noua de jucarii de la Zoom(cele cu lampi) ce parere ai ???

pai fratzioare ...alea nu le-am facut drive test....ma gandesc ca suna bine...dar pana acum ce am auzit de la zoom mi se parea totu prea digital...am dat un demo jos de la zoom..de la procesoru ala nou...si mi s-o parut super meserie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

de mult timp ma gandesc sau ma gandeam sa pun o asemenea intrebare, se pare ca cineva a facut-o in locul meu. subiectul mi se pare foarte interesant, cu atat mai mult cu cat la noi asemenea procesoare sunt mai rare.

momentan am un pod xt live si eram extrem de curios, ca, din prisma experintei, cu se compara cu cele amintite mai sus, adica toate alea pe lampi?

si poate m-as referi in mod special la tonelab, facand parte cam din aceeasi categorie. pt ca.....voodu, e tot proc, dar la pret, e undeva mult peste

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.