www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Soprana!


Guest Vampyria
 Share

Recommended Posts

Guest Vampyria

Caut instrumentisti bine pregatiti pentru formarea unei trupe gothic/metal.. cu experienta si pasiune pentru muzica.. din Bucuresti..Am si o inregistrare pentru cine vrea sa-si faca o impresie..Ps caut instrumentisti numai din Bucuresti..pt mai multe detalii stan_luminita_alexandra este id-ul meu astept mesaje de la voi..

AlexandraMyImmortal.mp3

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest Manager Trupa

buna eu doresc sa lucrez la un proiect asemanator si tu pari a fi o alegere potrivita pt partea de vocal. daca te tenteaza o colaborare lasa-mi te rog un mesaj

Link to comment
Share on other sites

Guest Vampyria

inteleg ca ti-ai dat toata silinta, insa suna absolut grotesc! :(

 

 

pt ca sunt inregistrari:) live se aude altfel.. da un add pe stan_luminita_alexandra si vbm p mess si da as fi interesata..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest Tiki Horea

Pronuntia slaba si ritmica slabuta nu sunt produsul calitatii slabe a inregistrarii. Also, vibrato-ul se face atunci cand ii cazul, nu oricand. Also, controleaza vocea!

Nota 2.

Daca pe inregistrare suna asa, unde ai timp cat vrei tu sa lucrezi pana ai un produs final...

Imi place timbrul tau si se aude pasiunea, dar trebuie lucrat neaparat. Ia-ti profesor de canto si succes :D

Edited by Tiki Horea
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nu te poti numi vocal. Doar daca ai un timbru(cu care te nasti) si o deschidere destul de buna, nu inseamna ca esti si vocal.

Pronuntia si ritmica se invata in muuuult timp. CUm zicea cineva, 2/10. (grotesc :o ).

Autoevalueaza-te un pic inainte sa spui "Caut instrumentisti bine pregatiti pentru formarea unei trupe gothic/metal." - pt ca daca as fi fost interesat si ne-am fi intalnit, as fi fugit din sala la jumatea piesei si nu ma mai gaseai;) Cand formulezi astfel, ma astept ca oferta sa fie pe masura ;). Iar tu mai ai muuuult de invatat.

ciusz

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.