www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

beginner's pro-test


Guest metallica
 Share

Recommended Posts

Guest metallica

fratzilor, io nu vad rostu acestui site ,deoarece astia mai beginer sunt loatzi peste picior si sunt tratatzi su spatele!

De ce tre sa fim la picioarele voaastre, sa va suportam noi astia mai beginer toate cacanariile???

ce drq atzi avut cu danny_boy a zis ca vinde o chitara si de ce vatzi pus la sto cu jmenu ala de indreptat gatu chitarii a????

sau cu me cu pedala cu wah si cu tuner incorporat adik bah puteatzi sa spunetzi frumos nu cu fitze!!!

mai revizuitziva comportamentu!!!

Link to comment
Share on other sites

fratzilor, io nu vad rostu acestui site ,deoarece astia mai beginer sunt loatzi peste picior si sunt tratatzi su spatele!

De ce tre sa fim la picioarele voaastre, sa va suportam noi astia mai beginer toate cacanariile???

ce drq atzi avut cu danny_boy a zis ca vinde o chitara si de ce vatzi pus la sto cu jmenu ala de indreptat gatu chitarii a????

sau cu me cu pedala cu wah si cu tuner incorporat adik bah puteatzi sa spunetzi frumos nu cu fitze!!!

mai revizuitziva comportamentu!!!

 

Comentariile in marea parte sunt nevinovate si nu sunt facute cu intentie malefica. Unii gusta gluma , altii nu. In cazul in care gasiti un mesaj nepotrivit folositi functia numita "Report". Este un buton imediat sub postul incriminat.

Link to comment
Share on other sites

Guest metallica

yeah duud cearsheaf, nu am vrut sa zic SHIT ci SHEET

please, please forgive!

Edited by metallica
Link to comment
Share on other sites

eu unul stiu ca fazele de genu ..cum spui tu Metallica . ma ambitionau destul de mult ....adik aveam si eu cateva luni de chitara si asti a mai "mari " ..ma tot luau la mistouri ..si peste picior. iar eu lasam capu jos..si ma duceam acasa si studiam mai mult .. lucru care ar trebuii sa-l faci si tu ,,in loc sa sari in sus cu astfel de topicuri ... stii tu , toate au un rost in viatza . Belive in that .. asa. k apuca;te serios de studiat k sa potzi sa dai peste nas tuturor kre te-au luat peste picior .good luck

Link to comment
Share on other sites

Guest Raiden007

Se pare ca nu prea frecventezi forumuri. Peste tot se face misto de beggineri si exista acea elita formata din majoritatea mods si membri cu vechime. Cu timpul te obisnuiesti :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.