www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Infiintez Trupa


Guest and ven
 Share

Recommended Posts

Guest and ven

sunt chitarist,vreau sa infiintez o trupa.

e nevoie de basist, baterist si vocal.(nivel average, sa va cunoasteti instrumentul)

sala de repetitii e pregatita(echipata cu de toate) si ramane sa stabilim detalii dupa.

eu prefer ca influente, rock(nu prea hard) alternative: led zeppelin, muse, ac/dc, pink floyd si ce-o sa mai asculte ceilalti.

am 17 ani.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Avem doi chitaristi, tobar si bass. Ba chiar vom incepe lucrul la prima piesa proprie si la primul cover, Comfortably Numb de la Pink Floyd.

 

Ce lipseste? Un vocal! :) Cautam o voce puternica cu o atitudine pe masura. Nu stim ce vrem exact, dar puteti veni si putem incerca, poate ne place!

 

Daca e cineva interesat, contactati-l pe and_ven!

 

Cheers!

Edited by ShiverMeSideways
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

sunt chitarist,vreau sa infiintez o trupa.

e nevoie de basist, baterist si vocal.(nivel average, sa va cunoasteti instrumentul)

sala de repetitii e pregatita(echipata cu de toate) si ramane sa stabilim detalii dupa.

eu prefer ca influente, rock(nu prea hard) alternative: led zeppelin, muse, ac/dc, pink floyd si ce-o sa mai asculte ceilalti.

am 17 ani.

sal man. da-mi un PM cu un numar de tel. suntem 2..eu chitara si voce si am basist tzapan rau...si daca vrei si baterist avem si baterist surpriza itzi zic dupa cine e.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.