www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Pareri Legate De Prima Chitara , Sfaturi Etc .


Guest snowflake
 Share

Recommended Posts

Guest snowflake

Transmite`i te rog lui Jimi ca doream parerea intregului forum legata de o chitara care ar fi buna intrucat din primul post pe care evident nenea Jimi nu l`a citit am spus ca sunt pe langa subiect .

 

Doresc deci sa multumesc celor care au postat constructiv intrucat sunt posesorul unei Takamine G320 .

 

Domnul Jimi nu isi da seama oare ca fiind primul instrument am dorit parerea unor oameni care chiar sunt pe subiect intrucat doar simtul meu practic si curiozitatea copilareasca m`ar opri in a cumpara o chitara oarecare , intrucat asa cum jimmy hendrix nu stie sa faca diferenta intre flac si mp3 nici eu nu stiu diferenta acustica intre o chitara de 300 lei si una de 600 lei .

 

Sa imi fie rusine !

 

PS . Ricardo , vreau o chitara bibelou , serios , deci pui niste intrebari super tampite , daca se prefera femeile virgine , daca iau o chitara sau un bibelou . Prietene dute cu balciul in alta parte , esti un mascarici .

Link to comment
Share on other sites

Guest snowflake

Multumesc , multumesc :lol: , am sa revin cu poze .Am cautat pe google o poza cu gollum sa pun :) Am scris ideea ca nu am gasit ce vroiam .

Edited by snowflake
Link to comment
Share on other sites

Multumesc , multumesc :) , am sa revin cu poze .Am cautat pe google o poza cu gollum sa pun :lol: Am scris ideea ca nu am gasit ce vroiam .

 

Felicitari pentru achizitie. Nu stiam ca tot pe tine te intrebam de ce nu vrei sh :lol:). Si hei, nu am vrut sa te jignesc, dar sa scot in evidenta niste lucruri evidente intr-o maniera mai ... "aparte". Oricum, spor la cantat :)

Link to comment
Share on other sites

Guest snowflake
Link to comment
Share on other sites

Guest Aron Virginas

 

vrei sa iti cumperi o chitara sau un bibelou?

 

Un instrument bun trebuie sa aiba si calitatile estetice necesare in viziunea mea, nu e suficient sa sune bine.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.