www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Se Cauta Tobar In Timisoara


raducu
 Share

Recommended Posts

Suntem o trupa de 2 chitaristi si un basist . anul I respectiv II la facultate . Ne pleaca tobosarul in strainatate in curand si avem nevoie de unul nou . Am cantat impreuna aproximativ 6 luni . Detinem sala . Genurile abordate sunt alternative rock , blues , umpic de reggae . . . Momentan nu avem un gen anume . Suntem inca in cautare de gen pe care putem canta in a scoate ceva propriu . Cantam coveruri de genul : Knockin on heavens door , hotel california , save tonight , blur , offspring , patrice etc .

 

Pentru mai multe detalii

Contact : radu_ciprian2004@yahoo.com

: 0745 12 77 89 RADU

Link to comment
Share on other sites

Guest radudoors

Poti cauta la Scoala Populara de Arte, sunt destui. Fratele unui amic canta la tobe si iti pot lasa id-ul lui daca vrei. Da-mi add pe messenger sau PM daca te intereseaza.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
greu de gasit unu care stie , care are tobe , si mai ales nu are figuri.....mai ales in orasul asta....ma.....multa bafta....poate il gasesti....ca eu am renuntat.......

exact :) multa bafta, unii din noi chiar vrem sa cantam serios (shred, neoclassic, 80-s metal,dalea de nu canta nimeni in oras...si degeaba :lol: ) , nu gasesti pe nimeni, dar poti cauta tobari pe la trupele de black din oras pt ca se pare ca doar asa ceva mai avem, numa lucruri de calitate nu, si nimeni nu vrea sa faca sau nu e interesat.

Good luck

Edited by Razvan S.
Link to comment
Share on other sites

exact :) multa bafta, unii din noi chiar vrem sa cantam serios (shred, neoclassic, 80-s metal,dalea de nu canta nimeni in oras...si degeaba :lol: ) , nu gasesti pe nimeni, dar poti cauta tobari pe la trupele de black din oras pt ca se pare ca doar asa ceva mai avem, numa lucruri de calitate nu, si nimeni nu vrea sa faca sau nu e interesat.

Good luck

 

Lasa ma ca blecu e baza.....toti au trupe la Casa Studentilor....trupe de blec....2 riffuri si 3 ragaituri...asta e toata melodia.....asta e viata....ma rog.....trist.....nici blec macar nu se canta....ci sunt clone ieftine....macar de ar fi black de calitate (gen immortal ceva) , dar nu ca asa ceva e prea complicat....spor la cautat omului in cauza.....de gasesti...bravo tie :lol::)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...
Guest Micutu

Sal Raducu!

 

Mulumesc pt mail dar momentan nu sunt disponibil! Sorry! Spor la cantat! Micutu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.