www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Sau Schimb Preamp Rocktron Gainiac


Guest mekadron
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Guest mekadron
vad ca pe aici ai timp sa dai up-uri...dar mie nu-mi mai raspunzi la nici un mesaj pe care ti l-am lasat pe YM :lol:
ai sa primesti pedala maine in vreo 2 zile..mersi pt up :) ..nu te mai ingrijora ca nu tißai luat teapa..
Link to comment
Share on other sites

Guest mekadron
d-nul mekadron nu e serios absolut deloc, si isi cam bate joc de comunitate....
de ce nu-s serios ma,ca ma si enervezi..? ca nu AM FACUT schimb cu tine?nu mai vb dampulea si nu-mi m fa reclama proasta..vrei sa-mi dai o pedala digitech d metal si 150 ron pe un preamp de 6 mil 500 aproximativ..? catr de rezonabil e asta? mai tre sa mentionez ca proceorul pe care l-ai luat de la mine il dai cu 700 ron,cand la mine era 450 ron? si ca mi-ai dat un p station care e cam 400 ron maxim second hand,dar tu l-ai estimat la 7? so...keep your F*****g mouth shuut!!!
Link to comment
Share on other sites

de ce nu-s serios ma,ca ma si enervezi..? ca nu AM FACUT schimb cu tine?nu mai vb dampulea si nu-mi m fa reclama proasta..vrei sa-mi dai o pedala digitech d metal si 150 ron pe un preamp de 6 mil 500 aproximativ..? catr de rezonabil e asta? mai tre sa mentionez ca proceorul pe care l-ai luat de la mine il dai cu 700 ron,cand la mine era 450 ron? si ca mi-ai dat un p station care e cam 400 ron maxim second hand,dar tu l-ai estimat la 7? so...keep your F*****g mouth shuut!!!

 

nu, domnule, nu sunteti serios pt ca am incercat sa dau de tine aprox o luna, dupa tranzactia facuta, avand in vedere ca trafful zoom care mi l-ai dat(desi intelegerea nu era asa), (cu cablu ala izolat cu picioarele probabil) era sa-mi arda procesorul.....and, btw, e vb de cu totul alt procesor in anuntul meu :lol: si ai face bine sa o incetezi cu amenintarile si sa inveti sa vb frumos, pt ca asa ceva nu se face :)

eu am terminat discutia cu tine. o zi buna :lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.