www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Aqy 212


Messu
 Share

Recommended Posts

Salut cine ma ajuta (cu bani, bineinteles), dintre DIY-eri, cu componenta de mai sus. E un releu FotoMOS pe care nu-l gasesc de nicio culoare.

Sau macar cu adresa vreunui magazin de prin Europa de unde sa incerc sa-l comand.

Orice sugestie e binevenita, nu de alta dar sint satul sa tot intreb si sa nu primesc niciun raspuns...

Link to comment
Share on other sites

Multumesc pentru sugestii. Am incercat si pe forumul electronistilor dar fara succes.

La conex am incercat dar n-au.

Am incercat sa fac comanda la Vitacom, dar nu ma baga in seama pentru o bucata.

Cred ca link-ul ala englezesc e bun,.... daca trimit si in romania...

 

trimit si in romania

 

daca ne descrii aplicatia in care vrei sa folosesti piesa poate te putem ajuta mai mult, eventual sa iti recomandam alta piesa care are acelasi rol in circuitul tau

Link to comment
Share on other sites

daca ne descrii aplicatia in care vrei sa folosesti piesa poate te putem ajuta mai mult, eventual sa iti recomandam alta piesa care are acelasi rol in circuitul tau

 

e vorba de un wah. ma leg de aceasta componenta pentru ca ea e indicata in schema si m-am si apucat si-am facut si cablajul asa ca parca n-as pune stiu eu ce improvizatie in locul ei, mai ales ca in general ma ghidez dupa idea ca ce arata bine functioneaza, in principiu, cam la fel :)

incerc s-o procur p-asta si daca nu reusesc, probabil ca o sa incerc s-o inlocuiesc cu altceva...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.