www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand Hbe Power Screamer


moises
 Share

Recommended Posts

vand HBE Power Screamer, in stare noua, folosita de cateva ori. overdrive de top, cu: "bypass" footswitch + "boost" footswitch,level, gain,tone+ minit toggle switch pt mai multe "voicing",,,,simulare de tube amp si chestiuni asemanatoare.

perfect pt rock, blues...si orice intre. ofera drive de la soft pana la "medium gain" si pana in apropierea "high gain"

pret 140 USD(nou, in State, cel putin $155)....usor negociabil....sau, in caz de oferte, chiar si schimb

 

tel. 0743-139065 sau mesaj la bakai777@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

Ce culoare are? Poti pune poze? De ce il dai?

 

 

mda. intrebari destul de pertinente.

culare: rosie

poze deocamdata nu am

motivul real pt care il dau? e destul de simplu: de fapt nu vreau sa il dau. acum trei saptamani am avut deja un cumparator si am spus nu, dar cu trecerea timpului mi-am dat seama ca mai am nevoie si de altceva, iar cum am combo pe lampi, OD-ul de acolo mi-e suficient(chiar daca nu e acelasi, sau ma rog, e altceva).

adevarul e ca e o pedala scumpa, iar momentan imi fac planuri de a pune mana si pe altceva, probabil din pretul ei....

in cateva cuvinte(la modul cel mai sincer), cam asta ar fi

nu am nimic de ascuns. merge perfect, nu are absolut nici un defect.

 

daca ma gandesc bine, e o pedala "exclusivista", iar eu, momentan, nu imi permit sa o tin, atata timp cat am nevoi,,,,,,de baza

 

PS in caz de interes serios, pot trimite si niste poze

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.