www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Nedreptate!


marcel
 Share

Recommended Posts

Guest HAZARD

si nu potzi sa mananci dimineatza k ai 10 warn pe Rgc :):) . daca unii au ajuns sa fie stresatzi din cauza unor forumuri...god.. get a life... mai iesitzi din casa :)

 

 

 

Nu poate sa manince dimineata pentru simplu fapt ca EL are sira spinarii sanatoasa ... comparativ cu altii ... Ai face bine sa nu tachinezi omul tinind partea RGC-ului mai ales cind se dau warnuri ori pentru a proteja anumiti useri ori din inconstienta anilor.... oricum eu astept ca cel ce mi-o dat si mie warn tot aiurea si doar spre a bate pe burtica protejind userul ATELIERU si facilitind iesirile acelui individ , sa-si ceara scuze . Deci MARCEL are dreptate : Se dau Citeodat warnuri ...cu scop .... acelea de a preferentia pe unii.... iar Marcel are sira spinarii dreapta ...

 

Have a nice day

Link to comment
Share on other sites

Guest lautaru'

:):) am 10 %warn..luat aiurea...

spre fericirea multora...declar ca n-am sa mai postez nimic pe forumul acesta

protestez pentru modul abuziv in care se dau avertismentele...

pt. cei responsabili cu warn-urile: daca sunt atacat in vreun fel primesc warn??...na naiba cu tot rgc-ul!!!

 

Of mai Marcel of,

 

vremurile sint atit de ticaloase incit, zau, chiar ca nu trebuie sa ai un stres din cauza asta. Fii si tu barbat, ce naiba! 10% avertizare, asta crezi ca poate fi un stres de care sa te cramponezi?

 

Bine a zis cine azis asta: SHOW MUST GO ON ! :)

Edited by lautaru'
Link to comment
Share on other sites

Guest miriapod

poate pentru ca ti-ai facut un scop in viata din a teroriza un anumit user de pe forumul asta cu orice ocazie? :)

Link to comment
Share on other sites

Hey man, don`t worry, be happy. Dreptate, nedreptate, nu tre sa parasesti forumul si sa nu mai scrii. We`re with you :)

Link to comment
Share on other sites

Nu poate sa manince dimineata pentru simplu fapt ca EL are sira spinarii sanatoasa ... comparativ cu altii ... Ai face bine sa nu tachinezi omul tinind partea RGC-ului mai ales cind se dau warnuri ori pentru a proteja anumiti useri ori din inconstienta anilor.... oricum eu astept ca cel ce mi-o dat si mie warn tot aiurea si doar spre a bate pe burtica protejind userul ATELIERU si facilitind iesirile acelui individ , sa-si ceara scuze . Deci MARCEL are dreptate : Se dau Citeodat warnuri ...cu scop .... acelea de a preferentia pe unii.... iar Marcel are sira spinarii dreapta ...

 

Have a nice day

 

 

 

nu tzin cu RGC-u fii sigur..doar mi se pare absurd...atata drama..din cauza unui amarat de forum (si vb general nu neaparat rgc).."vaaaai mi-am luat warn nu pot sa mai traiesc" .. asta e .. ti-ai luat warn .. mare chestie .. tre sa bag topic..k nu mai scriu ..nu mai fac... aoleu ....din nou ...GET A LIFE ..

Link to comment
Share on other sites

nu tzin cu RGC-u fii sigur..doar mi se pare absurd...atata drama..din cauza unui amarat de forum (si vb general nu neaparat rgc).."vaaaai mi-am luat warn nu pot sa mai traiesc" .. asta e .. ti-ai luat warn .. mare chestie .. tre sa bag topic..k nu mai scriu ..nu mai fac... aoleu ....din nou ...GET A LIFE ..

 

:)

Edited by Dumi
Link to comment
Share on other sites

Guest altu'

marcel m-a rugat sa va comunic sa nu mai postati din moment ce nu si-a lasat dreptul la replica...

este alegerea lui..shi nu e nici pe departe o mare tragedie...tragedie o facetzi voi...care postati...

a hotarat omu' sa nu mai posteze si gata,ce atata discutie??

 

p.s. are sira spinarii, va asigur. mie o sa-mi lipseasca glumele care le facea aici pe forum.

Link to comment
Share on other sites

Si mie o sa-mi lipseasca anumite glume dar totusi a intrecut calu. Nu e forumul lui. Sunt pe forumul asta inca de la inceput (a 2-a zi de cand s-a infiintat) am crescut cu el si vine un "mucos" sa strice tot grrrrr. Imi place sa cred ca-s atatia useri care isi impartasesc cunostintele nu se dau cocosi... That's all folks.. Nu ma mai bag!!!!

 

Altule sa-mi zici cum a dormit marcel la noaptee... a si sa ii dai o bere din partea mea.. clona ce esti :)

Edited by Stefan
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.