www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Rgc-iºtii ºi Dezvoltarea Aplicaþiilor Web...


GhitaB
 Share

Recommended Posts

Ai participat la realizarea unui site? Aratã-ne...

Spune-ne care e contribuția ta ºi ce programe ai folosit. :)

 

 

 

Încep:

 

http://www.desenez.net/

 

Am luat un template gratuit de aici: http://www.free-css-templates.com/ l-am modificat (țineam sã aibã 3 coloane, nu 2...), restul e PHP ºi MySQL. Am folosit NetBeans IDE (e gratuit ºi simpluț, dar îmi place...). Am lucrat de unul singur... dar progreseazã, sunt deja peste 130 de conturi de desenatori ºi peste 1400 de desene.

Edited by Ghita B
Link to comment
Share on other sites

Guest Casti Connubii

esti cam rautacios tintin, vroia doar sa propuna un subiect de discutie ca si eu am intrat in ultimele 3 zile si nu am vazut nimic interesant, si mi se pare interesant subiectu

m-as fi bagat si eu sa imi arat templateurile numai ca mi-a expirat domeniu si nu mai folosesc windows asa ca am pierdut tot

Link to comment
Share on other sites

Guest EvilCat
Tu de fapt cred ca incerci sa-tzi promovezi site-ul si nu sti cum. Desenele sunt puerile sincer.

 

 

 

Sunt puerile intr-adevar dar omu' ne-a aratat siteul nu desenele de pe el care oricum nu sunt facute de el ci de cei ce si-au mai facut cont pe acolo.

Link to comment
Share on other sites

Guest Lord Katsumoto
LINK !

 

'nuff said :)

 

- ps : nu-i al meu/facut de mine, but still -

 

 

 

Rule 34, NO EXCEPTIONS.

 

Nu cred ca stie toata lumea regula 34... si as prefera sa nu o aplicam p-aici.

Link to comment
Share on other sites

Tu de fapt cred ca incerci sa-tzi promovezi site-ul si nu sti cum. Desenele sunt puerile sincer.

Se poate considera ºi promovare. Orice link spre site poate aduce utilizatori.

 

E drept, sunt multe desene copilãreºti, dar nu toate. Intenționez sã introduc ºi o afiºare a desenelor în ordinea descrescãtoare a voturilor, astfel încât cele mai bune desene sã fie primele afiºate.

Nu e un site "tare", dar cred cã poate deveni. :)

 

http://www.xonedesign.ro/ și ce mai e în portofoliul meu, plus slicing & markup pt. altele.

Original, drãguț. Mã aºteptam. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Sunt puerile intr-adevar dar omu' ne-a aratat siteul nu desenele de pe el care oricum nu sunt facute de el ci de cei ce si-au mai facut cont pe acolo.

O mare parte din "desenele" de pe site sunt ale mele: Desene de GhitaB...

Dar site-ul conteazã... E un loc în care o categorie de arici-pogonici se simte bine.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.